Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jó ha egy nőnek nagy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ha egy nőnek nagy, és formás feneke van? Mi benne az izgató? Egyáltalán miért fontos a szexben?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már hogy megraknának, meg nem egyszer dicsérték meg a popsim, de nem értem miért. Ezért is szégyenlek strandra menni, mert félek hogy megnézik.

2021. jún. 26. 21:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak. Hanem szégyelled a tested, meg olyanokat írsz, hogy bárcsak ne lenne jó feneked.
2021. jún. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen mindegy hogy milyen feneked van kedves kérdező, így is úgy is meg fogják nézni, mert mindenkinek más tetszik 🤷‍♂️ ne menj utcára, akkor talán van esélyed.
2021. jún. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

21es

Én nem szeretem.

Nekem nem jön be, és kész.

Most nem tudok mit mondani.

Nem másnak akarok megfelelni, csakis magamnak

2021. jún. 28. 09:52
 24/28 anonim ***** válasza:
83%
Akkor magadnak kell tetszedj, ha szép a tested. Azt meg nem várhatod el, hogy láthatatlan legyél, hogy nehogy valaki rád merjen nézni közterületen...
2021. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
82%
Úgy tűnik súlyos önértékelési gondjaid vannak amivel tényleg kezdeni kellene valamit. Az alapvető probléma az az, hogy nem tudod elfogadni saját magadat, csak mert úgy érzed kilógsz a sorból. Inkább örülnél, hogy különleges vagy és értékelhetnéd ezt. Ráadásul ez még nőies és vonzó is! Mindenki megnéz mindenkit, mert van szeme, szerintem ez normális. Mentő ötletem az az, hogy hordj akkor hosszú, sötétebb felsőket vagy mintást amik takarják. Amúgy nagyon nem lennék a pasid, mert hiába tartanálak vonzónak téged és kimondottan a fenekedet is, állandóan azt hallgathatnám tőled, hogy mennyire csúnyának érzed magadat.. a hideg kiráz ettől. Ülj otthon akkor inkább egész nap a lakásban, ott nem látja senki... tényleg ez a megoldás... Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz ennek mint kellene.
2021. jún. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
87%
Attól mert valaminek tetszik valami, a te esetedben a feneked, még nem vagy rib.an.c. Illetve nem azt jelenti, hogy te nem vagy szép, vagy nem tetszik neki a hajad, melled, szemed, bármi. Csak az ez a te ékességed. Van akinek bejön, van aki irtózik tőle. De ez tök természetes. Nem kell ezt szégyellni, nem kell erre nagy képűnek lenni, fogadd az elismerő tekinteteket, ez 1 fajta dicséret. Kezeld természetesen.
2021. jún. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagy bőröndbe jobban lehet pakolni.
2021. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 today.tomorrow. ***** válasza:
64%
Akkor hordj olyan szoknyát, ami nem feszül a fenekedre, hanem laza, libbenős. Ez a fazon ápol és eltakar. :)
2021. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!