Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a különbség a bikini és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a bikini és a fehérnemű között? Vannak olyan bikinik amik szinte alig takarják a lényeget és büszkék vagytok rá amitek van. Ellentétben ha fehérneműben vagytok takargatjátok mindeneteket. Miért? Egy ugyanaz a bikini és a fehérnemű is!

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Igazad van ebben és én pl nem szoktam ilyenen stresszelni. Valamiért mi nők amúgy más értékkel ruházzuk fel a fehérneműt, hisz azt leginkább az látja, akinek “szánjuk” és valamiért intimebb.
2021. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok strandra, tehát bikinit is nagyon ritkán veszek fel, de semmivel sem másabb számomra mint egy fehérnemű.
2021. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
#1 vagyok gratulalok azoknak akik lepontoznak az en szemelyes velemenyem miatt :) senkihaziak
2021. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Részemről ment a zöld, minden normális válaszra csak azt nyomok. Vannak ilyen emberek is, sajnos.
2021. jún. 26. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra sincs semmi különbség benne. Bàrki előtt aki előtt bikiniben közlekedem, közlekednék fehérneműben is.
2021. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem ez egy berögződés, pedig valóban nincs különbség.
2021. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ki szerint van különbség?:D nekem tök ugyanaz. Ha véletelen meglát valaki öltözködés közben, nem zavar. Pl házibulikban szokott lenni, hogy ott alszunk ugye páran. Én ilyenkor lazán átöltözöm mások előtt, ha amúgy marad a fehérnemű. Nincs ebben semmi. Én se szeppenek meg, ha egy férfit boxerben látok császkálni:D
2021. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem abban rejlik a különbség, hogyha a strandon vagy, akkor kvázi alkalomhoz illően öltöztél.



Ennyi erővel megkérdezhetnéd azt is: miért nem járunk az utcán fehérneműben?



Mert nem ezek a normáink. A strandon azért vagy fürdőruhában, mert oda az az "elvárt" öltözék, a megfelelő ruházat napozáshoz, úszáshoz, miegymás. Azonban az utcán nem muszáj, ergo ha mégis megteszed, az csak azért lehet mert mutogatni akarod magad. Más a kontextus.



De ez csupán az én személyes véleményem, jogosak a másik oldal érvei is. Szerintem a kontextus dönt el mindent.

2022. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!