Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a különbség az anális és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség az anális és a sima szex között férfiak? Hogyan tudnátok leírni?

Figyelt kérdés

A barátnőm ma este szeretné kioróbálni és nem tudom mire számítsak

18F


2021. jún. 13. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Kisfiu gec1

Neked sose lesz barátnőd mert azt se tudod esik vagy fúj

Aludjál inkább

2021. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az érdekelne hogy a farkamnak, érzésre mi a különbség
2021. jún. 13. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Egyiknel szaros lehet a farkad, a masiknal nem L
2021. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem volt még részem az anális szexben, de én úgy tudom popsiba jóval szűkebb érzés, viszont nagyon óvatosnak is kell lenned, mert komoly fájdalmat, akár még sérülést is okozhatsz barátnődnek ha durvulsz.

Amire nagyon figyeljetek az a higiénia és a síkosítás, illetve barátnőd visszajelzéseit is figyelembe.

F

2021. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A bejárata meglehetősen szűkös, bent meg a puncihoz képest légüres tér van, sok mindent nem érezni.

Barátnődre vigyázz, nekünk 4 hónapig tartott, mire eljutottunk oda, hogy bátran csinálhatom, nem rossz neki.

2021. jún. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hajosgellert ***** válasza:
33%

Nekem sajnos nagyon nagy a szerszámom, így hüvelybe nem tudom teljesen beledugni, vam egy nő aki megengedi análisan oda belemegy teljesen.

Sokkal izgatóbb is.

2021. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!