Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Középkorú pasik,tesztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú pasik,tesztek különbséget?

Figyelt kérdés
Ha megismeekedsz pl.a neten egy nővel es nem tudsz róla semmit, akkor másképp sexelsz vele, mint egy olyan nővel akit már ismersz,sok mindent tudsz róla es vonzódtok egymáshoz?

2021. jún. 1. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen! Még fokozottabb figyelmet szánok rá, hiszen nem tudom még minden rezdülését!
2021. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát akit nem ismersz, azzal nem vadulsz el annyira? A másikkal úgymond "többet is megengedsz magadnak"? Az ismeretlennel lassabb, gyengédebb stb. a sex? A másikkal akár durvább is lehet csak mert ismeritek egymást?
2021. jún. 1. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, pontosan így van.

Amíg nem ismerem a nőt, nem ismerem a határait, preferenciáit, addig egyrészt figyelmesebb és odaadóbb is az ember, és a határokat is csak óvatosan feszegeti.

Kivéve persze, ha előre megbeszélünk dolgokat, ilyen is van.

2021. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, más a szex, ha van érzelmi/lelki vonal is
2021. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mindkét esetben odafigyelek a partnerre de a "határ a csillagos ég" :)
2021. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Egy fontos dolgot kihagytam. Abban az esetben ha egyikkel sem volt még intim kapcsolatod, akkor is így teszel ha az ismerőssel először szexeltek? Vele szemben az első alkalommal is belefér hogy pl. durvább vagy? Egyáltalán egy sima sexelésbe viszel érzelmeket, gyengédséget, stb. Vagy csak simán "lezavarod" a csajt és ennyi.?
2021. jún. 1. 15:34
 7/10 anonim ***** válasza:
5 voltam mindíg viszek bele érzelmet még ha apasi is vagyok ;-)
2021. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Az mindegy, ismerem-e vagy nem, ha még nem szexeltünk, nem beszéltünk róla és nem ismerem a szexuális preferenciáit, igényeit, tabuit, akkor nem fogom rögtön kényszerszopatással, kemény anállal, kikötözéssel stb kezdeni :D

Ha persze tudom, hogy ő ezt szereti, ezt igényli, az más, akkor elsőre is lehet durvább, de ez csak megegyezéses alapon működhet, különben kontraproduktívvá válik.

2021. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szexelek vele, amíg nem tudok róla többet és nem alakul ki a vonzalom.


36F

2021. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek! Sokat beszélgettünk, így tudta, hogy nem vagyok vad, és nem is vágyom erte. Viszont enyhén szólva sem volt szomjas...Előtört a több éve elnyomott vonzalom mindkettőnkből, de pont ezért esett rosszul, hogy durva volt...
2021. jún. 1. 17:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!