Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a húzd meg és ereszd játék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a húzd meg és ereszd játék?

Figyelt kérdés
Napokban hallottam viszont nem tudom mi a pontos jelentése.
2021. jún. 23. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

Hogy szórakozik veled a pasi. Ne hagyd. Ha jó férfit akarsz választani, írj privit.


30 F

2021. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Napokban" mi xd. Erről szól az előző kérdés
2021. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Ha közelednél távolodik ha távolodnál akkor meg közeledik. Bosszantó de izgató tud lenni.
2021. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A push-pul-ról beszélsz?

A push vagyis a nyomás része amikor bókolsz

De persze nem jó ha mindig te kezdeményezel mert az zavarba ejti.

Ilyenkor kell visszahúzódni és némi közömbösséget mutatni

Ezt nevezik pullnak

És ezt a 2-t felváltva használni.

Pl. chateltem egy csajjal és persze egy idő után már nem akart válaszolni. Erre írtam neki hogy akkor én megyek is és szinte azonnal rá megjelent. Csak hülye voltam és megint túlzottan kedves voltam és elbasztam.

2021. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#vótmá
2021. jún. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!