Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Négerként miért megy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négerként miért megy ilyen nehezen a csajozás?

Figyelt kérdés

Rengeteg nő offolt már ki eléggé megalázva.. menjek vissza onnan ahonnan jöttem és ehezz hasonlók.

Egy olyan kérdésem lenne hogy minden csaj ennyire nem elfogadó?

Más országokban nem nézik le ennyire az embert. (Legalábbis ahol jártam eddig)


2021. jún. 23. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Teso! Tudsz nekem szerezni egy neger csajt?
2021. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ne már, gyere el éjszaka velem deákra, fröccsterasz vagy morrison's férfi vagyok de tuti lesz csajod meg remélem nekem is :P
2021. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy nagy kamu! Egyből nyilvánvaló, mert egy fekete nem hívja magát négernek, mert az sértő számára. Tényleg jobb lenne, ha visszamennél ahonnan jöttél, pl. Szabolcs megyébe!
2021. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom nem írok nagy meglepetést: Magyarországon eléggé rasszisták, előítéletesek az emberek.

Volt olyan itt született feketebőrú magyar állampolgár akit megvertek fényes nappal az utcán, mert büdösmigrács.

Magyarul tökéletesen beszélő lengyel kolléga, ha lengyelül beszél az utcán, időnként megkapja, hogy "ruszkik haza!". :D

Nagyanyám a budapesti lakótelep 4. emeletén rácsoztatni akarta a teraszt, nehogy bemásszanak a migránsok.

Bayer Zsolt antirasszista tüntetést szervez a fehér, heteroszexuális keresztény férfiak mellett.


Ne kerteljünk, régen sem volt túl befogadó nép a magyar, de az utóbbi időben politikai cél a xenofóbia.

Sorry:S

2021. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Én azért kiváncsi lennék ha afrikában lennénk a négerek közt hogy milyen bánást kapnánk.
2021. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
6os, nem állította senki, hogy ott jobb.
2021. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

akkor a négerek is rasszisták. vajon mikor fognak térdelni a WLM mozgalom keretében? 🤔

2021. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
a cigány az nem néger
2021. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én együtt tudok érezni veled, mert én fehér férfiként japánban szeretnék nőt szerezni, de az interneten olvasottak alapján nem sok jóra számítok, pedig elkezdtem tanulni is a nyelvet.


Egyébként 5-ös, én azért egy kicsit vitatkoznék abban hogy régen nem volt befogadó a magyar nép, hiszen nagyon sokszor más népcsoportokat kellett betelepíteni a háborúk miatt, ennek később meg is ittuk a levét.

2021. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Magyarországon a fekete emberek még mindig ritkaságnak számítanak. Aki itt van, az többnyire nem itt született, valami nagyon más világot hoz magával.


Meg persze ott a nemzeti történelemből táplálkozó hozzáállás, hogy mi bezzeg mennyire jók vagyunk, csak az X, Y ilyen-olyan módon tönkreteszi a csodás országot.


Sajnálom a rossz élményeidet!

2021. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!