Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg gáz vagyok ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz vagyok ha nem megy a csajozás?

Figyelt kérdés

Évek óta nem voltam lánnyal. Mindenki úgy csinál mintha ez lenne a világ legegyszerűbb dolga hogy az ember felszedjen egy csaj.

Meg én amúgy sem az a fajta típusú fiú vagyok, én inkább barátnőt szeretnék. De azért jó lenne kalad is, de én tényleg nem az a fajta vagyok. Aki 5 perc alatt leveszi egy lány bugyiját, ha egy szép lány rámmosolyog teljesen leblokkolok, és össze vissza beszélek vagy nem is tudok mit modani.


2021. jún. 23. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Neked gáz csak.
2021. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes barátnőt ez nem fogja zavarni.
2021. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Az gáz, hogy picsogsz, önsajnáltatod magad mert attól 0 db csajod lesz. Ha udvarolsz, próbálkozol akkor meg előbb-utóbb lesz.
2021. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Van, akinek megy zsigerből, nekünk nem. Mi szívunk, ők élvezik az életet. Ez van.
2021. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

A csajozás egy tanulható dolog. Természetesen nem az ilyen Pick Up Artist sablon hülyeségekre gondolok, hanem arra hogy minél többet próbálkozol, annál tapasztaltabb és magabiztosabb leszel, illetve néhány dolgot megtanulsz hogy mi az ami a lányok többségének imponál. Szóval azt ajánlom kezdd el a próbálkozást minél hamarabb ha akarsz valamit. Természetesen lesznek kudarcok de az a lényeg hogy mindig tanulj belőlük valamit. Mellesleg senki nem veszi le 5 perc alatt egy lány bugyiját, max ha nagyon részeg/be van drogozva, ami azért nem túl nagy dicsőség

20F

2021. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!