Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz ha egy nőt orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ha egy nőt orálisan kielégítesz akkor onnantól nem tud férfiként tekinteni rád?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 11:44
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen pont az ellenkezőjét tapasztaltam a kérdésednek. Amint az első alkalommal kinyaltam a párom, csillógó szemekkel néz rám.
2021. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez biztos az adott népcsoport saját jellemzője.

Tipikus, hogy a szex náluk a dominancia eszköze.

Én egyébként (róluk) azt is hallottam, hogy a nemi erőszakot megszégyenítésre is használják. Ismertem egy nénit, akit kiraboltak, (fiatal suhancok) és még meg is akarták erőszakolni, mert akkor nem beszél. Megúszta, mert azt mondta nekik, hogy vérbajos.

Szóval szerintem ez náluk nem mindig arról szól, mint nálunk.

2021. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
80%
Én párszor lefeküdtem egy lánnyal, aki ezen a véleményen volt, hogy egy férfi szubmisszív és megalázó ha nyal (ugyanígy egy nő szubmisszív és megalázó ha orálozik)
2021. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
83%
Vannak olyan csajok akik szerint így van, de ha nyalás után nagyon megdugod, akkor azért más a helyzet.
2021. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
20%
Azt nem mondom, hogy nem férfias, de kevésbé tekintélyes.
2021. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem butaság.

Nyilván lehet olyan helyzet, amikor az lehet, de alapvetően egyáltalán nem férfiatlan, ahogy a szopás se nőitlen. Az orál lényege (akárcsak a szexnek idális helyzetben), hogy örömet okoz a másiknak úgy is, hogy te abban a pillanatban nem kapsz semmit (kivéve a 69-et).

Akárhányszor, akármilyen pózban nyal ki a párom, egyszer se gondolom úgy, hogy emiatt férfiatlan lenne, miért is lenne az? Egyébként nyalás közben is dominálhat a férfi, ha például lefogja a nőt (akár kézzel, akár kikötözi, bármi hasonló) és ő diktálja a tempót és a technikát.

2021. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
77%
A volt barátom nem akart kinyalni, pont emiatt, de tőlem "várta".
2021. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
érdekes, elég megosztottnak tűnnek a vélemények és tapasztaltok.
2021. jún. 21. 14:00
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tekintem férfinak, ha nem hajlandó nyalni, és nem tud elvinni. De persze elvárja a szop@st. Az orál alap, oda vissza, szóval ekkora eget rengető baromságot ritkán hallani.
2021. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
50%

#19

Pedig ezt pont egyes nők dobták be a köztudatba, az a megoldás, hogy akik így gondolkodnak azokat nem kell kinyalni (gondolom nem is igénylik), csak mint írták, jó keményen megdugni és megszopatni őket.

2021. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!