Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek nyitni a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek nyitni a szexuális tapasztalatom mértéke miatt(?)

Figyelt kérdés

Volt már több kapcsolatom is, de egyikben sem sikerült kialakitanom egy alap szexuális kultúrát. Volt olyan barátnőm akivel szinte csak "kézimunkát" csináltunk egymásnak 1,5 év alatt. Majd volt néhány rövid/alkalmi kapcsolatom, ahol nem láttam, hogy különösen jól érezte volna magát a partnerem.

Szerencsére a nemiszervem mérete miatt nem feszengek, mert azt már dicsérték, de az a baj, hogy vagy hamar (5-10 perc) elmegyek gumi nélkül, vagy szinte egyáltalán nem tudok elélvezni gumiban ami miatt feszengek és egyre kevésbé élvezem az aktust.

Szeretnék ismerkedni, és képes is lennék rá, de neki se kezdek, mert már előre félek, hogy milyen megalázó lesz nekem, amikor azt fogom látni, hogy nem tudom kielégíteni, és legalább 30 percig bírni az esetleges párommal.

21/F



2021. máj. 22. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne feszengj, a kezed nem fárad el, nyalni meg majd megtanulsz, és ha magabiztos vagy, az aktus is tovább tart majd.
2021. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig úgy voltam vele, hogy a kéz, nyelv és egyéb játék, csak az előjáték részét képezi (ezekre szoktam 10-20 percet szánni, ha érzelmekről is szó van).

Ezek szerint pl ha megvolt egy alapos előjáték, majd mondjuk 10 perc nem "befejezett" aktus, akkor közben se gáz az ujjamra-nyelvemre váltani?

2021. máj. 22. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát legtöbb esetben ha már nagyon fel vannak izgulva akkor behatolást szeretnének a lányok, ettől függetlenül haragudni biztos nem fognak ha nyalod őket😄

20F

2021. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj emiatt. Egy megértő partnerrel nem lesz ebből gond. Ha gumiban nem tudsz elmenni, akkor majd máshogy befejező neked a lány. Ha meg hamar élvezel el, akkor vagy kis pihi után jöhet egy második menet, vagy kézzel/szájjal izgasd a párodat.


21 évesen még amúgy is fiatal vagy, szerintem egyáltalán nem "ciki", ha tapasztalatlan vagy.

2021. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnyugtató ezeket olvasni, köszönöm a válaszokat, ment a zöld!
2021. máj. 22. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!