Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők akárhányszor el tudnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők akárhányszor el tudnak menni egymás után?

Figyelt kérdés
Tegnap 2 órán keresztül szexeltem a barátnőmmel, ami alatt ötször ment el. Ez mindenkinek sikerül? És mindig úgy csináljam, hogy többször menjen el, vagy a nők is megelégszenek egy orgazmussal?

2021. jún. 21. 09:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes álláspont az utolsó. Biztos van sokféle orgazmus:)
2021. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ milyen a pasi. Ha egy olyan istekiràlycsászàr nagyfarkútenyészcsődör casanovamindenöálma. Mint te vagy akkor mulriorgazmusuk van és nemisakarnak leszállniafarkadról.

Te egy király vagy, mester. Tamíts minket!

2021. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
39%
A tamulás nem szégyen na:)
2021. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

Exem multi élvezős volt. Elélvezett és folytathattam, nem lett neki túlrézékeny, nem fájt, sőt méghevesebben akarta és elélvezett újra.

Mostani csajom elélvez, utána ha csak az erogén zónáihoz hozzáérek is már beremeg és eltol, hogy ez sok és kész. Neki onnantól idő kell, hogy még egyszer menjen, de ha kielégül nem igényli. Exem simán csinálta újra.

2021. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem is csak egyszer tudott elmenni. Ha elélvezett, akkor utána elgyengult, ellazult, és már nem is kívánta utána a sexet. Szeretetbol persze mindig befejeztuk, hogy én is elmenjek, de bevallotta, hogy még jo neki utána, de már nem élvezi úgy igazán. Utána nem is kivánta ujra. Ugy hogy az egy orgazmussal elvolt. Néha volt, hogy fél-1-2 orával kesobb ujra megkivánta o is, de ritkaság. A leggyakoribb szám az 1 volt.


De hát attol, hogy a holgyek java egyszer igényli, vagy bírja, vagy nevezzuk ahogy akarok, attol lehet hogy te épp kifogtál olyan csajt, aki ténylegesen el tudott menni akár 5X. Ezt csak te tudod megitélni mennyire élvezte, elvégre te voltál vele.

2021. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-2x tudok max, de az intenzív. Ilyen hihetetlen gondolat, hogy van akinek sokszor megy gond nélkül.
2021. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
40%
Nagy színész a barátnőd. Biztos tele vagy Deák Ferivel. 🙂
2021. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%
Hangulat, kedv ÉS egyénfüggő. Van aki 10 perc alatt ötször elélvez, de ettől a nők többségének még pihennie kell 1-1 orgazmus között pont úgy mint a férfiaknak. Ezzel együtt ne érdekeljen mások hogyan, hányszor, ez nem verseny, s nem megfelelési kényszer. Csináljátok továbbra is ugyanúgy ahogy nektek jólesik! Ha 5x megy el a párod akkor ügyes vagy, csak így tovább :)
2021. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

17 egyáltalán nem 😂😂

Azt sem tudom miért van velem. (Lehet a fenti példa miatt? 😂😂)

2021. jún. 22. 01:31
 20/20 anonim ***** válasza:
74%
A csajok széles skálán tudnak élvezni! A barátnőm gépi masztival hatalmas spriccelős orgazmus után dugással hüvelyi orgazmusokat él még át. Ameddig bírom addig élvez. De ha szünet van, akkor már utána nem kívánja, hozzá se lehet a puncijához érni, mert forr, tüzel.
2021. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!