Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub/mazo lányok, hogy itt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub/mazo lányok, hogy itt a kánikula, mit kezdetek a nyomokkal?

Figyelt kérdés
Ilyenkor nehezebb takargatni. Visszafogjátok ilyenkor a játékot, vagy vállaljátok, hogy más is lássa a nyomokat?

2021. jún. 21. 08:38
A kérdező szavazást indított:
Nyáron hanyagolom a témát
Nyáron csak olyat csinálunk, ami másnapra elmúlik
Pár napig tudom takargatni nyáron is, vagy nem megyek olyan helyre, olyat pedig nem csinálunk ami hosszabb ideig gyógyul
Takarom, ha kell hosszabb ideig
Nem takarom, ha valaki látja, hát látja
Strandolás előtt nem csináljuk, egyébként pedig olyan helyekre kapok ami nyáron is takarva van
Nyáron úgy csináljuk, hogy ne legyen nyoma, úgy is tud fájni.
17 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően is csak olyan helyen engedem, amit el tudok takarni. Pl. a seggem sose fog látszani utcán vagy strandon, nekem alap, hogy nem hordok tangás bikinit vagy forrónacit.


Vagy a nyakamat el tudom rejteni crop fazonú, de garbó nyakú pólókkal - ez az egyik kedvenc típusú felsőm, így sok van belőle.


Ha adott esetben mondjuk a bilincs vagy csuklókötöző felsértené a karom, akkor karkötőkkel, órával el tudom rejteni.

2021. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A popsim, a mellem a puncim sose látszik az utcàn. A többi terület pedig tabu.
2021. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A popsim, puncim es a mellem fedi a bikini. Karomon a bilincs vlnyomot takarja az oram. A tobbi terulet mindig is tabu volt.
2021. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
A játék része, hogy ez látszódik nyáron
2021. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Előfordult már, hogy azért nem mentem el strandra, mert a combomon is látszottak az előző este nyomai. És olyan is volt hogy 40 fokban hosszú újjú pólóban mentem ki, mert annyira nyomot hagyott a csuklómon a bilincs. Biztos hülyének néztek, de nekem ez is a dolog része, egy kis plusz szenvedés amit el kell viselni..
2021. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a sportjaim miatt folyton tele vagyok zúzódásokkal, sebekkel, ütésekkel, plusz amúgy egy ügyetlenebb ember vagyok, abban is lesérülök ha egyenesen terepen kimegyek a szobából a konyhába. Szóval ha eldurvul itthon a játék és nyomot hagy nem takarom, mert senkinek fel sem tűnik egy plusz folt :D
2021. jún. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Kit érdekel, ki látja??? Úr istenem.
2021. jún. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Kit hívhatok meg hölgyeim a tető téri klimás bdsm szobámba?
2021. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem érdekel ki látja izgat is ha idegenek látják a nyomokat.
2021. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom két fő irányvonal van. Van akit nem zavar (sőt, talán izgatja is), ha látják a nyomokat, más pedig azt mondja, hogy ez annyira magánügy, hogy figyel arra, illetéktelen ne tudja meg.
2021. jún. 24. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!