Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha valaki 15...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha valaki 15 évesen veszti el?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ha mindkét fél akarta, egészségetekre, de remélem használtatok gumit.
2021. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Viszont ha mondjuk egyéjszakás volt vagy ez a jaj már mindenki csinálja akkor nekem is kéne kategória volt, akkor az necces, mert ez fiatal kor. Ha kapcsolatban szeretetből történt akkor okés szerintem:)
2021. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem az a lényeg hogy hány évesen, hanem hogy miért. Ha tisztában volt azzal hogy mi is a szex, és tényleg akarta a dolgot, akkor nem gáz. Ha csak azért tette mert mindenki csinálja, akkor gáz.
2021. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Attól függ miért vesztette el. Ahogy előttem is írták.

Ha van az illetőnek egy megbízható párja akivel jóesetben szerelmesek egymásba és nem csak túl akarnak rajta lenni, hanem egymást akarják, akkor miért ne? Testileg érett rá már ebben a korban az ember, csak fejben is legyen ott.

A versenyzünk ki veszíti el előbb és ciki szűznek lenni felfogás inkább gáz. Ezekért kár szexelni.

2021. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha elvesztetted akkor keresd meg.
2021. jún. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem, még mindig jobb mint húszévesen is szűznek lenni.
2021. jún. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha mind a két fél akarta, és felelősségteljesen védekeztek, akkor nem.
2021. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 14 voltam... Nem mondom, hogy hú de fantasztikus volt, de nem bántam meg.
2021. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem kicsit korai. 15 évesen még gyerek az ember, nem tud felelősségteljes döntéseket hozni. És nem késel le semmiről. Illetve mit fogsz csinálni 3-5 év múlva? Megkérdezhetnéd a szüleidet, vagy egy felnőttet, akiben megbízol. Ez nem az a fórum, ahová okos dolog ilyesmivel fordulni. Pontosabban ez is egy gyerekes megoldás.
2021. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sose gáz.
2021. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!