Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan párok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan párok, akik mindketten lábfétisesek és kényeztetik egymást így?

Figyelt kérdés

Heteroszexuális párkapcsolatokra gondoltam.


Nem arra vagyok kiváncsi, hogy ki milyen undorítónak tartja ezt a dolgot. Elég sok olyan kérdés van már itt, ami alá ezt ki tudjátok fejteni.


Az érdekelne, hogy vannak-e ilyen párok, és ha igen, akkor ez nálatok hogy valósul meg? És hogy tudtátok meg egymásról? Kiderült számotokra ez már az ismerkedéskor? Ha igen, hogyan? Ti mit gondoltok erről? És szerintetek ez nálatok egy ilyen alá-fölérendelt viszonyból fakad, vagy teljesen független ettől? Mit javasolnátok annak a fiúnak vagy lánynak, aki egy ebben a dologban is hozzá hasonló társat keres maga mellé?


Köszönöm a válaszokat :)



2021. jún. 18. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy a barátnőm is az volt, de oly módon, hogy szerette, ha foglalkozok a lábával.
2021. jún. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak. Nalunk ugy derult ki meg a kalcsolatunk elejen, hogy leven augusztus en tobbnyire nyitott labbeliben voltam es eszrevettem hogy a parom szereti nezegetni a labaim. Igy tobb alkalommal odanyomtam neki hogy masszirozza es innen adodott tovabb🙃
2021. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A "Rózsaszín flamingók" című fimben be van mutatva ez a dolog. A "Márvány" házaspár kölcsönösen élvezkedik egymás lábfején. Még az aktus közbeni szövegelésük is egészen eredeti!
2021. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!