Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, ti szoktatok hentai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti szoktatok hentai animeket nezni? Es ha igen, le irnatok a kedvenceteket? :3 (L)

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En a tentaclesre bukok:D
2021. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Néha-néha, de amúgy Overflow.
2021. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, h valaki befogja ide irni ezt...:D
2021. jún. 12. 23:26
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es: az egesz jo lehet, bar meg nem lattam az animet
2021. jún. 12. 23:29
 5/10 V-Balazs ***** válasza:
100%

Szia :3 Szoktam de úgy öszintén nem nagyon szoktam nézni a neveket ^^" úgy leginkább miért néznéd a történet vagy csak úgy (izgatás szempontból) mert akkor kb mindegy milyen de néha azért a történet is jó :3

Bocsi ^^"

De amúgy én pl ezt szeretem


Isekai Harem Monogatari

Dokidoki Little Ooyasan

Enjo Kouhai

Meg akkor még esetleg a Monster Musume aminek zerintem jó kis stroria van meg az olyan anime hentai keverék, max Cici villantás van benne.

Amúgy ha lenne kedved nézni közösen írj nyugodtan OwO

2021. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jaj de cuki vagy UwU


Majd megnezem ezeket, amugy az amire azt irtad, h hentai keverek, az inkabb ecchi mint hentai. Koszii hogy irtal =^-^=

2021. jún. 12. 23:34
 7/10 V-Balazs ***** válasza:
100%
vagy nem szeretnéd megadni ? ^^"
2021. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 V-Balazs ***** válasza:
100%
Esetleg ha van pl Disordod ^^"
2021. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Csak ecchit, azt is ritkán. Inkább shounent. Meg aminek komoly és fordulatos a storyja (és néha patkolnak is el belöle karakterek mert ha soha senki nem jár így akkor egy idő után nem lessz súlya a dolgoknak) szerelmes szálakkal nem szokott bajom lenni amig nem tolják túl, de alapból nem rajongok értük.
2021. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Régen néztem utoljára hentai ,de amúgya ikkyuu nyuukon volt.
2021. júl. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!