Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok. Hu rol vélemény?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok. Hu rol vélemény? Milyen gyakran jártok? Csak 1-2 "kedvencetekhez" jártok vagy minél több lányt ki próbáltok?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van olyan lány akit ajánlanátok, ki vele😁
2020. dec. 20. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Én Aletta Oceant keresem
2020. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó maga az oldal, de azzal kell számolni legtöbb lány képe retusált, photoshopolt sajnos. Kirakat effektus megy, főleg akiknél lehet látni az arcot, akinél nem, oda véletlenül sem megyek. Még szeptemberben volt, 2. covid hullám előtt. Kinéztem egy csinos milfet, hát élőben nem hasonlított rá, de már megszoktam, hogy tök más élőben az arcok. Viszont minden egyes lánynak elmondom, ha nem tetszik élőben, akkor nem veszem igénybe a szolgáltatást, legtöbb lány megértette, mert szerinte is így fair, csak retusált képekkel jobban el lehet adni magad az oldalon ugye. Nincs kedvencem, éppen olyanhoz megyek, akihez hangulatom van.
2020. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Olyat keresek ott aki gumi nélkül is vállal leginkább anált
2020. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ milyen korszakomat élem.

4-5 évvel ezelőtt direkt a darabszámra mentem, akkor mindig másokhoz mentem. Pl egy 19 éves után egy 50-est raktam meg, szőke után cigányt stb

Utóbbi időszakban inkább visszajárós vagyok

2020. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4 gumival vagy nélküle szoktál szopas szex vagy anál?
2020. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Orál mindig gumi nélkül.

Gumiban utoljára valamikor 10 éve csinálták nekem, kB semmit se éreztem mintha magam verném.


Szex legtöbbször gumiban, gumi nélkül ritka de általában azok engedik akiknél már régóta visszájár az ember.

Csak úgy elsőre szerintem senkinek vagy nagyon alja réteg lehet.

Nyilván neveket nem írok kik azok akik a sokadik hónapnyi visszajárás után engedték. Úgyis maguk ajánlják fel. Ha a vendég magától kérné már az elején biztos nem fogadnak többet

2020. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Köszi
2020. dec. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincsmit


Legyél gyakori vendég valamelyiknél aki bejön és nagy eséllyel idővel maga fogja engedni.

Nyilván nem havi 1 alkalomra kell gondolni mint gyakori vendég

2020. dec. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Heti 1-2-t tudom megengedni magamnak
2020. dec. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég annyi.
2020. dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!