Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok. Hu rol vélemény?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok. Hu rol vélemény? Milyen gyakran jártok? Csak 1-2 "kedvencetekhez" jártok vagy minél több lányt ki próbáltok?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van olyan lány akit ajánlanátok, ki vele😁
2020. dec. 20. 23:02
1 2
 11/12 senior10 ***** válasza:

Elég jó oldal, általában kedvencekhez járok aki állandóan a városban van, havi 1 esetleg 2 alkalommal. Ilyen "vándormadár" meg "csak két napig leszek itt" csajokat alapból kerülöm akárhogy is néznek ki és akárhány pozitív beszámolója is van. Ja és azokkal se foglalkozom akik tiltják a beszámolóírást. Ez fontos!

Régen inkább mennyiségre mentem, csak az volt a fontos, hogy néz ki a csaj. Mivel jópárszor belefutottam ilyen bomba alakú, de flegma fadarab csajokba, így inkább áttértem a minőségre, elkezdtem a beszámolókra koncentrálni, és totál megérte. Lehet, hogy van egy kis felesleg a csajszin, és inkább az átlaghoz tartozik kinézetileg vagy már inkább az érettebb korosztály, de komolyan mondom sokkal tartalmasabbak az együttlétek ilyen csajokkal.

2020. dec. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bizony, a beszámolótiltókat kerülni kell!
2021. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!