Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az átlagnál kicsit nagyobb,ker...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagnál kicsit nagyobb,kerekebb cici jobban bejön nektek vagy inkább zavarba ejtő?

Figyelt kérdés

Az alkatomhoz képest kerekebb,nagyobb a mellem és hozzáteszem hogy természetes,nincs benne műanyag:)

Mostani munkahelyemen mióta a pultos,felszolgáló vagyok azt mondta a főni hogy mióta náluk dolgozom úgy vette észre hogy kicsit megnőtt a forgalom a pasik részéről ami gondolom célzás akart lenni:)De úgy tudom előttem is sokan jártak oda:)Úgyhogy érdekelne a részetekről hogy bejön vagy inkább zavarba ejtő nektek ha például egy felszolgáló,pultos hölgynek nagyobb a cicije és jobban ki is látszik?:)


2021. jún. 12. 20:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én amúgy nem #3-as vagyok, hanem egy másik válaszadó (ráadásul férfi), de teljesen megértem, kikre és miért használta #3-as ezt a kifejezést. valószínűleg nem rád. üdv, #8
2021. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Pedig a szép nagy cicik egy szép lanyon rengeteget számítanak, még a vendégforgalomban is.

Amúgy én imádom a nagy ciciket (és a kicsiket is), de egyszerre jövök zavarba is tőle, ha szép, nagymellű lánnyal találkozok, full zavarban vagyok pont emiatt, meg nem tudok a szemébe se nézni... 25f

2021. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%

Drága #5-ös: látom azonna magadra vetted a jelzőt, ez mondjuk elárul egyet s mást. Nem azzal van a baj, ha valaki csinosnak talál egy nőt, hanem azok a szerencsétlen nyálcsorgatók, akik kitárgyalják hogy megkúrnának miután elfordultam, meg el akarja kérni a számom meg amiatt ad több borravalót, mert jól nézek ki stb. Tudnád hány ilyen sokszor józan, de sokszor ittas férfi esik hirtelen szerelembe a pultosokba, akik kb az egész helyen a legesélytelenebb prédák, csak ezt nem fogják fel. Mi dolgozunk...

Én mindig kedves voltam mindenkivel, azokkal is, akik nem érdemelték volna meg. Hisz ez is a munkám része volt. Hidd el pár hónap után rohadt unalmas lesz ez a szánalmas viselkedés, amit a férfik produkálnak.

Aki meg a pultos lány miatt jár egy helyre, szintén egy szerencsétlen idióta. Sóvárogni jár, ahelyett hogy felszedne valahol egy nőt:D egy bárba vagy étterembe az ital és étel minősége, választék miatt járunk vissza, meg ha kedves a kiszolgálás. Nem a csöcsök miatt

#3

2021. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

13. Hidd el, nagyon sok férfi nem csak csinosnak találja, hanem azért más is megmozdul benne, csak te ezt nem tudod, mert nem voltál sose férfi. Így végül is elég sokat leszerencsétleneztél.

Az is egész átlagos, ha kitárgyalnak a férfiak egy-egy nőt, hogy mit cisnálnának vele.

Miért baj, ha elkéri a számod? Próbálkozik. Ha nálad nem jár sikerrel, másnál sikerrel jár, ennyi. És ezért már le kell szólni?

Miért szerencsétlen idióta, ha valaki pultos lány miatt jár valahova? Tetszik neki, akár elkezd többet érezni, ez is egy tök természetes dolog.

Szóval mindenki, aki elkéri egy lány számát, vagy oda megy, ahol az a lány van, aki tetszik neki, az szerencsétlen.

Én még mindig nem értem a logikát. Ennyivel minden férfi szerencsétlen, akinek tetszik egy nő.

Nyilván a részeges fazonok más eset, de feltételezem, nem csak részegesek fordulnak meg ott.

És még rólam is sokat elárul, hogy így gondolom. Egyáltalán van olyan férfi, aki nem szerencsétlen szerinted? Vagy csak a pultos lányok iránt el kell nyomni minden szimpátiát, vágyat és kezdeményezést, minden más lánytól el lehet kérni a számát?

Volt egyébként egy ismerősöm, aki alkoholista, de vonzódott hozzá a nő. Hogy miért, csak ő tudja. Tehát bárkinek lehet esélye bárhol. Nem mintha én az alkoholizmust támogatnám.

2021. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Beülhetek hozzátok? :3
2021. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

14. voltam, oké a lepontozás, nem érthet egyet mindenki mindennel. Viszont ilyen alapon minden férfi szerencsétlen, aki próbálkozik egy lánynál, hiszen azért próbálkozik, mert vannak vágyai, tehát ki van éhezve. És az is szerencsétlen, aki oda megy, ahol az a lány van, aki tetszik neki. Azért ezen kívül is sokszor találnak ürügyet, hogy adott lány közelében lehessenek.

Ilyen alapon mindenki kiéhezett szerencsétlen, akinek (éppen vagy még) nincs barátnője. Tehát csak az a normális, akinek barátnője/felesége van. Viszont senki sem így születik, hanem később találja meg. És amíg keresgél, addig szerencsétlen, kiéhezett.

2021. jún. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16: nem érted az egész problémakört. Valószínűleg mert nem vagy nő. Nem csak vendéglátósokra igaz ez, hanem minden nőre. Rengeteg olyan férfi van, aki bunkó, tiszteletlen módon odahány valami megjegyzést, elkezd fogdosni vagy pl azt gondolja hogy mivel et pultos vagy, biztos megbaszhat mert könnyűvérű vagy. Nem tiszteli a munkámat sem, engem se. Ha napi 10 csávó jön oda bepróbálkozni, akkor igenis kiéhezett szerencsétlennek fogom őket hívni. És rosszul gondolod, az is bunkó és tiszteletlen dolog, ha nyilvános helyen az asztalnál ülve odaböfögöd a ha erjaidnak, hogy de megkúrnád a pultos kiscsajt. Ne is haragudj, de ha ez szerinted normális vagy nem tudsz különbséget tenni eközött és a 'megmozdul benne valami' között, akkor komoly problémáid vannak.

Pont az a probléma, amit leírtál 'ha nálad nem jár sikerrel, majd másnál sikerrel jár, ennyi'. Szerinted az teljesen rendben van, hogy egy férfi úgy ismerkedjen egy nővel, hogy na ha sikerül, akkor megbaszom, ha nem, akkor van másik 10 helyette, akkor majd őket csinálom meg? Elkéri 10 csaj számát az este, aztán smelyik kapható majd azt megdugja?

Hozzám ilyen ne jöjjön oda, mert ha nem dolgozom még fejbe is vágom.

Akinek nem személy szerint ÉN kellek, hanem csak valaki, aki összejön, akkor az menjen a búsba.

Azokról meg nem is beszélve, akik messze a szintem alatt vannak és azt hiszik, hogy egyáltalán szóbaállok velük. Az ilyeneket bizony szerencsétlen nyálcsorgatóknak fogom hívni, ha tetszik neked, ha nem. Egy igazi férfi nem így viselkedik, nem így beszél, nem így udvarol egy nőnek és főleg nem ír olyan picsogó kommenteket, mint te.

2021. jún. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

drága kérdező!

csak kíváncsiságból, hány privát ment? :D

2021. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!