Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok meg tudják játszani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok meg tudják játszani azt hogy bejön nekik egy fiú?

Figyelt kérdés

Konkrét eset, először találkoztam a lánnyal, ismerős ismerőse.

Jelek amiből gondoltam hogy bejövök: bemutatkozásnál ránéztem, kicsit mosolyogtam és ő ezt viszonozta, majd később elkezdett velem beszélni, ő kezdte. Majd utána még nagyon sokszor egymásra nézzünk es egymásra mosolyogtunk. Ami hihetetlen az egészben az az hogy kb 10/10 es lány.

Pár nappal később rairtam de nagyon szűkszavúan válaszolt ha válaszolt.

Tudom elrontottam az egészet mert nem reagáltam rá jól, nem tudtam vele rendesen beszélni mert semmi nem jutott az eszembe, túl hihetetlen volt az egész. Szerintem rájött hogy nem vagyok én olyan nagyszám, mert az elején lehet megtevesztettem a mosolygással meg a szemezéssel.

Megjatszotta vagy az elején tényleg bejöttem neki csak utána kiábrándult belőlem?


2021. jún. 12. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóval.... valaki rádmosolygott és udvarias volt veled erre azt hiszed, le akar szpni?


Kis csillag.............

2021. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki kedves veled még nem jelenti azt, hogy be is jössz neki. Ha szűkszavúan válaszol, akkor nyilván nem akar semmi komolyat tőled, egy esélyt tudsz neki adni, hogy elhívod randizni. Amúgy meg meg is tudják játszani természetesen, amúgy meg ha látja rajtad, hogy teljesen zavarba vagy és látja mennyire odavagy érte és alábecsülöd magad vele szembe az taszító számukra
2021. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Istenem hogy már beszélgetni se lehet senkivel. Én mindig mindenkire mosolygok, mert azzal szimpátiát váltok ki. Szívesen beszélgetek emberekkel, ki tudja ki lesz aki érdekes, esetleg hosszabbtávon érdemes megtartani, mint kapcsolatot. Nem kell mindent túlgondolni.

Ezek után ne zaklasd többet, egyéttelműsítette, hogy mit (nem) akar

N

2021. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyire kell baleknak és magányosnak lenni ahoz, hogy azt hidd hogy egy nő dugni akatlr veled mert mosolyog.

Ha minden nő csak egy percre bekapná a makkom aki rám mosolygott csak munkahelyen, akkor megállás nélkül sz*pnának...

2021. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!