Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is gusztustalan,un...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gusztustalan,undorító,förtelmes,visszataszító ha a nők nem borotválják a puncijukat és a fiúk a kukijukat ?

Figyelt kérdés
Egyet kell értenem azzal az illetővel aki ma kérdést tett fel ezzel kapcsolatban mert én nőként utálom ha egy faszi szőrös. Úgy,hogy fiúk,lányok borotválkozzatok !

2021. jún. 12. 13:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%
Én a nőkről tudok nyilatkozni, még szerencsére nem találkoztam szőrös puncival de nem is akarok. Fazonra vágni meg aztán még szörnyűbb. A hónaljszőrödet se vágod fazonra.
2021. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom egy 18 éves miss vagy, akinek ez a legnagyobb gondja az életben. Ha majd lesz férjed, családod, esetleg dolgozol, rájössz, hogy az élet nem a gyantázásból áll.
2021. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Miért kellene egy hülyével egyetérteni?
2021. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 18 inkább 26. Nem akarok családot bocs. Így is túlnépesedés van. Dolgozom is és mégis jut időm gyantára is. Elvárt dolog a szőrtelenítés.
2021. jún. 12. 20:12
 15/19 anonim ***** válasza:
48%

Alapvetően azt vallom, hogy mindenki úgy hordja, ahogy neki és a partnerének megfelel. A gond csak akkor van, ha az egyik fél nem hajlandó engedni a másiknak. Én általában csupaszítom magam, de volt olyan barátom, aki élt-halt a szőrért, hát az ő kedvéért meghagytam. Az más kérdés, hogy ő teljes zabolátlan-fésületlen kócos őserdőt szeretett volna, de elnézést kérek, én nem fogok egy szőrkerítésen keresztül pisilni, vérezni, nedvezni, stb. Mindennek van határa, és az enyém itt van. Másrészről meg volt egy olyan barátom, aki rendellenesen szőrös volt odalent, még a fitymáján is szőrök nőttek. Neki az első kézimunkánál megmondtam, hogy ne haragudj, de ezt így nem dugod belém, az orál meg teljesen kizárt. Belement, megkopasztotta, és utána minden úgy ment, mint a karikacsapás.

28N

2021. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az előző kérdést, amire a kérdező hivatkozik, ő maga tette ki, ott mint férfi, itt pedig mint nő! Ugyan az az írás stílusa és szövegkörnyezete!

Ne üljetek fel a provokációra, ez egy szándékos polgárpukkasztó provokáló kérdés!

2021. jún. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nagyon tetszene egy nagyon szőrös puncis lány.
2021. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Mekkora egy.... Vagy...
2021. júl. 8. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%
Egy pasinak is legyen ápolt a kukija de ne olyan teljesen csupasz.
2023. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!