Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet még valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még valami kis kaland egy gyerekkori beteljesületlen szerelemből? Érdemes valami úton jelet adni hogy volna szándékom?

Figyelt kérdés
Bizonyára mindenkivel előfordult gyerekkorban... engem egy lány próbált felcsípni. De en még valószínű gyermeteg,bátortalan voltam,amit bánok. Aztán abba maradt a dolog.Bezáratlannak érzem. Így kb 15 év elteltével mindíg ha találkozunk erős vonzalmat érzek és ellepik a fejem a gondolatok mit tennék vele. Ha akkoriban érzett felém valamit,még ma is vonzónak találhat? Hogyan adjam tudatára finoman hogy ne legyen ciki? Csak kaland jöhet szóba mert mindketten már házasok vagyunk.🤫

2021. jún. 12. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez az amit egyedül ti tudtok... az ember személyisége ugyebár gyermekkor után elég sokat tud változni. Kommunikáció, bók, udvarlás - bár ha mindketten házasok vagytok akkor nem biztos annyira nyerő ötlet. S bocs, de miért vágysz másokra ha házas vagy? Inkább azon gondolkoznék hogy rendben van-e a házasság ha félrekúráson jár az eszed.
2021. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosan próbálkozhatsz, bár gyerekkor óta valóban sokat változik az ember ízlése, gondolkodása.

Nekem is tetszett titokban általánosban egy srác, és így 30 év elteltével is akárhányszor látom facen, vagy beszélek vele, mindig eszembe jut, hogy jó pasi, de inkább csak amiatt, mert hogy milyen jó pasinak tartottam. De nem akarnék már tőle semmit. Kis flörtölgetés lehet tetszene, de semmi több.

2021. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!