Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, akkor most hogy van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akkor most hogy van ez a hüvelyi orgazmus dolog?

Figyelt kérdés

Szóval, számomra olyan nagy extra örömöt nem okoz maga a behatolás (nem, egyik partneremmel sem okozott, pedig volt ügyesebb és reszelősebb, illetve kisebb és nagyobb is...). Érezni érzem, nem kellemetlen, de kizárólag ettől sosem tudnék elmenni. Hiába egy hosszú, az egekig hajszoló előjáték, a csiklóm izgatása nélkül nem vagyok képes az orgazmusra. Tulajdonképp, ha nem szeretném érezni, hogy bennem van és eggyé váltunk a férjemmel, teljesen jól ellennék enélkül is.


Nektek hogy működik ez? Mennyire vagyok abnormális?


Amúgy miről szólnak a tipikus, filmes szex jelenetek, amikor hókuszpókusz két méterről becsusszan, aztán két percen belül a behatolástól a párok együtt élveznek el? Mert szerintem ugyan nagyon jól mutat vásznon, de óriási károkat okoz az emberek fejében. Emiatt pl. sok partneremmel hosszú éveken nem is volt orgazmusom (és ez a saját hibám is volt).


Mi a véleményetek erről?



2021. jún. 10. 10:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9 - Hát igen, ez a szép benne, hogy különbözünk. Én azért a fejemet tenném rá, hogy a "nem bírja sokáig" konfliktusok java része inkább presztízs-eredetű - a péniszek méretei pedig inkább a vizuális ingerlés szerves részei. Számomra legalábbis.
2021. jún. 10. 10:49
 12/21 anonim ***** válasza:
92%

A legtöbb nő csikló orgazmusos, sőt a mostani csajom csak úgy tud elélvezni csikló ingerléssel, ha a lába össze van zárva és semmi nem lehet a puncijába.

Ettől függetlenül szeret dugni is, mert azt nagyon élvezi, ha én élvezem és elélvezek, ahhoz pedig dugnom kell keményen, sokáig a punciját, így élvezi azt is, de el élvezni nem tud (pedig részegen alig tudok elmenni, volt, hogy 30-40 percig keféltem keményen a punciját, de akkor is csak én élveztem el, de ezt tudtuk is, bár már alig bírta, de mondta, hogy dugjam keményen, hogy én elélvezzek).

2021. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"hogy a "nem bírja sokáig" konfliktusok java része inkább presztízs-eredetű - a péniszek méretei pedig inkább a vizuális ingerlés szerves részei. Számomra legalábbis."

Te egy nagyon jól gondolkodó, aranyos csaj lehetsz, azert írod ezt, nameg úgy könnyebb is, hogy nem a behatolás izgat. De van akit igen.

12es

Írod, hogy a csajod azert szereti a kemény dugást, mert örül, ha te élvezel. Na ez ott csúcsosodik ki, hogy tudok olyan csajt, aki ha rendesen beindul, attól élvez el azonnal, ha a pasija is elélvez.

Illetve nekem volt olyan tapasztalatom, hogy mivel enyhén lefelé hajlik a péniszem, hátulról oldaltfekvős pózban annyira ingerelte a csikloját is, hogy elélvezett majdnem mindig ettől, csikló által.

2021. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel kérdező, nőként. Csikló orgazmus van, a behatolás jól esik, érzem, de orgazmusom még nem volt tőle. Talán közeli állapot volt már, amikor olyan volt a póz, úgy szorított, meg nagyon "melós" volt a partner, az nagyon nagyon jól esett, de nem jött az a kimagaslóan jó érzés, pedig vártam. Amúgy is kevés nőnek van, de néha úgy érzem hogy hazugság a hüvelyi orgazmus köré felépített mítosz.
2021. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt nem írtam hozzá, hogy volt időszak, mikor nem tudtam hova tenni, sokáig kellemetlen volt, minél tovább bírta a partner, annál rosszabul éreztem magam, mert úgy éreztem nálam nincs befejezése a dolognak.
2021. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

13 - Pont, hogy CSAK izgat, de ennyi az egész. Hogy ne izgatna, főleg ha életem férfijával egyesülünk, és érezzük egymást. De ennyi. Hogy ez most 10 vagy 20 vagy 30 percig tart, számomra olyan mindegy.


14, 15 - Ezt éreztem én is! Pont ezt, hogy valami beteg, frigid p*na vagyok, aki nem képes elélvezni egy kis "reszeléstől"

2021. jún. 10. 11:32
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

4 vagyok, hiába támasztom alá tudományosan a hüvelyi orgazmus mítoszt, lepontoznak :D

Ez a ku_rvanagy baj a társadalommal meg a szexuális kultúrával. Azt meg se kérdezem, hány nő színlel orgazmust a párja kedvéért (igen, egyébként én is, mert összeomlik a férfiasságaba vetett hite és önbizalma, ha nem vonaglok sikongatva a péniszétől).

2021. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
17es, szerintem igazad van. Én is sokáig tettettem orgazmust, pedig volt, hogy egyáltalán nem volt, mert a férfi nem mindig nyalt ki, csak nedvesített, azt hitte a döngetéstől én is kielégültem, aztán az ő élvezése után elterült mint az Alföld. Hogy miért nem mertem szólni? Mert úgy éreztem, hogy egy szexuális selejt vagyok, és talál mást, ha velem ilyen macerás. Magamat okoltam, ezért inkább csendben maradtam, és eljátszottam hogy mekkorákat élvezek, közben tényleg nem volt rossz, de nem volt számomra kielégítő.
2021. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 éve vagyok együtt a barátnőmmel, sokat szexeltünk azóta, de hüvelyi orgazmusa csak egyszer volt, viszont az is totál megkülönbözhetetlen volt a csiklóitól.


Szereti velem a behatolásos szexet, főleg úgy, ha össze vagyunk bújva misszionáriusba, de igazából tényleg csak azt élvezi benne, hogy én is élvezem. Amivel persze nincs baj, mert normális esetben erről szól a szeretkezés.

2021. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
18 - Úristen, mintha csak saját magamat hallanám. Ugyan ezeket éltem át én is.
2021. jún. 10. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!