Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, akkor most hogy van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akkor most hogy van ez a hüvelyi orgazmus dolog?

Figyelt kérdés

Szóval, számomra olyan nagy extra örömöt nem okoz maga a behatolás (nem, egyik partneremmel sem okozott, pedig volt ügyesebb és reszelősebb, illetve kisebb és nagyobb is...). Érezni érzem, nem kellemetlen, de kizárólag ettől sosem tudnék elmenni. Hiába egy hosszú, az egekig hajszoló előjáték, a csiklóm izgatása nélkül nem vagyok képes az orgazmusra. Tulajdonképp, ha nem szeretném érezni, hogy bennem van és eggyé váltunk a férjemmel, teljesen jól ellennék enélkül is.


Nektek hogy működik ez? Mennyire vagyok abnormális?


Amúgy miről szólnak a tipikus, filmes szex jelenetek, amikor hókuszpókusz két méterről becsusszan, aztán két percen belül a behatolástól a párok együtt élveznek el? Mert szerintem ugyan nagyon jól mutat vásznon, de óriási károkat okoz az emberek fejében. Emiatt pl. sok partneremmel hosszú éveken nem is volt orgazmusom (és ez a saját hibám is volt).


Mi a véleményetek erről?



2021. jún. 10. 10:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2%
Velem elélveznél punciban, faroktól.
2021. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt hüvelyi orgazmusom, a közelébe se voltam soha.

Vagyunk ezzel még így páran, nem is mindenki képes a hüvelyi orgazmusra.

2021. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Veled el, persze biztosan, mint minden nőd eddig.

Nekem kb 40 évesen lett először csak úgy magatol addig csak csiklos volt

Azota is van de csak lovagloban

2021. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Hüvelyi orgazmus tulajdonképp nem létezik, felejtsétek már el. Nem vagyok orvos, szóval nem akarok hülyeségeket írni, de lényeg, hogy mindenképp a csikló idegei okozzák az orgazmust, akkor is, ha éppen nem direkt izgatja az ember. Azoknak a nőknek, akiknek a behatolástól orgazmusuk van, a csikló szerencsés elhelyezkedésének köszönhetik, mert folyamatosan ingerlődik valahogy szex közben.

Utána lehet nézni hivatalos szakirodalmakban. Borzalmas, hogy ezzel a hüvelyi orgazmus mítosszal hülyítik szegény nőket, akik teljesen rágörcsölnek. Ha a hüvely érzékeny lenne, belepusztulnának a szülési fájdalomba.

2021. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Orgasm from vaginal penetration without direct clitoral stimulation is estimated to elude some 75 percent of female-bodied people, and it has nothing to do with how good the sex is. It’s about the distance between the vaginal opening and the clitoris, says Amanda Luterman, a licensed psychotherapist specializing in sexuality. The closer your clit is to your vagina, the more likely penetrative sex is to make you come. If you need to rub your clit or use a vibrator to get off during partnered sex, there’s nothing wrong with you or your partner. It’s just anatomy."


Itt egy kevésbé szakmai, érthető magyarázat.

2021. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, ezt nem, mint probléma hoztam fel - tökéletesen kielégítő a szexuális életem. Egyszerűen csak általánosságban érdekel a magyarázata, illetve, hogy másnál miként működik ez. Amúgy jó magyarázat, köszi!
2021. jún. 10. 10:39
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

"Even when the outer clitoris is left untouched, a vaginal orgasm is often the result of stimulation of the inner clitoris, which reaches four inches below your skin's surface and wraps around your vaginal canal."


Szóval valódi hüvelyi orgazmus nincs, bele kéne törődni. Lehet leszavazni :D

2021. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Just like the non-existent G-spot, vaginal and clitoral distinctions are a purely social construct. I would change my mind if I ever saw any physical tests demonstrating differences, but I have never seen such data. (expert says)
2021. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Férfiként mondom, fura ez nálatok nagyon. Mert van lány, akinek szükséges a behatolás, és van olyan, mint te, hogy csak a feeling miatt csinálod, de amúgy nem is élvezed. De ha minden csaj olyan lenne, mint te, akkor nem lenne ennyi probléma ebből, hogy kevés ideig bírja a pasi, kicsi a farka, stb, ugyanis a csajok nagy része igényli a hosszasabb behatolást. Volt nekem is olyan csajom, aki hosszú csiklónyalástól tudott elmenni a legjobban, de kitartó behatolastol is el tudott élvezni bizonyos pózokban (amit én nem tudtam megadni neki). Most hogy az hüvelyi vagy csiklóorgazmus volt, nem tudom.
2021. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Miért pontoznak le akárki is? Nem vagy bunkó, és tök jó példákat, véleményeket hozol. Az, hogy esetleg valaki nem ért egyet veled, ne foglalkozz vele. Részemről köszönöm a fáradozásodat!
2021. jún. 10. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!