Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik ilyen hely Magyarorszá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen hely Magyarországon? (BDSM)

Figyelt kérdés

Elég egyedi igényem van. Nagyon izgat gondolatban, hogy ki legyek kötve valahol, vagy bezárva egy ketrecbe és a férfiak körülöttem nézegessenek, vagy tegyenek bármit amit szeretnének. Szóval magyarul kirakati tárgy szeretnék lenni ahol sokan megnézhetnek. Mintha valami múzeumban lennénk. Létezik ilyen vagy ehhez hasonló hely?

23L


2021. jún. 4. 10:47
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Ha egy ketrecben lennék bezárva, nem biztos hogy azt tesznek amit akarnak. Illetve nem én szervezném az eseményt sem, szóval nyilván van biztiőr stb...

Partyt keresek...

2021. jún. 4. 12:01
 12/26 anonim ***** válasza:

Ketrec swingereken nincs, a BDSM stúdiókban sem mindegyikben. Nézegetnének - egy ideig, utána továbbállnának a helyen oda ahol történik is valami nem csak nézni lehet. Ilyesmit csak a nagyobb BDSM partikon (pl. freedom) tudnátok megcsinálni miután a szervezőkkel leegyeztetitek.

A biztonságinak a beengedés a dolga, ill. kirakja aki zavarja a többi vendéget és nem tud viselkedni (miután szólnak neki). Nem fog ott állni a ketrec mellett irányítani a dolgokat, ez a kísérőd feladata.

2021. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 kisördög1 ***** válasza:

Hogy van-e ilyen hely azt nem tudom, de magán szervezésű összejöveteleken lehet ilyet megélni.

A vágyad izgalmas és bár nem átlagos azért nem egyedülálló a történelemben :))

2021. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
30%

Vicces mekkora nyomorékok vannak itt, hogy a pasidat szidják hátha "helyzetbe kerülnek".😂

Mintha ezzel bármit elérnénenk.

Nem azért, de elsőrendűen szerintem a párja, pasija és csak másodsorban érdekes, hogy dom-e vagy sem. Ez a domság is egy baromság különben. Ez csak egy játék.... idióták. Bárki lehet dom vagy sub, akinek van kedve és partnere játszani.

2021. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Utolsó: igazad van.

Sok privátot kaptam, de attól még hogy ez izgat, nem fogok nyilván lefeküdni mással.

2021. jún. 4. 12:44
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Már nem azért, de aki ilyenre akar vetemedni, akkor annak valami nagyon nem stimmel ott fent...
2021. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Kinek mi. Nem vagyunk egyformák, de ettől beteg sem leszek. Vagy valaki konkrétan leírta mi számít annak és mi nem? :)
2021. jún. 4. 12:54
 18/26 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem sok ész nem kell hozzá, hogy valaki, adott esetben te, azt szeretnéd, hogy ketrecbe legyél zárva és többen is azt csináljanak veled amit csak akarnak, akkor egy normális, hétköznapi ember számára ez egy igenis beteg dolog.
2021. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Mi számít hétköznapinak? :)
2021. jún. 4. 13:02
 20/26 anonim ***** válasza:
27%
Hát szerintem egy átlag nő a hálószobában nem ilyen dolgokra vetemedne, de javíts ki, ha tévedek.
2021. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!