Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik ilyen hely Magyarorszá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen hely Magyarországon? (BDSM)

Figyelt kérdés

Elég egyedi igényem van. Nagyon izgat gondolatban, hogy ki legyek kötve valahol, vagy bezárva egy ketrecbe és a férfiak körülöttem nézegessenek, vagy tegyenek bármit amit szeretnének. Szóval magyarul kirakati tárgy szeretnék lenni ahol sokan megnézhetnek. Mintha valami múzeumban lennénk. Létezik ilyen vagy ehhez hasonló hely?

23L


2021. jún. 4. 10:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért vigyázz ezzel, mert lehet csak fantáziába izgat az egész.

Elsőre jó lenne egy olyan partnerrel próbáld a bdsm-et, akiben megbizol.

2021. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hely nem hiszem, de szoktak ilyen bdsm expókat tartani ahol vannak ilyenek.
2021. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Van tapasztalatom a bdsmben, és egyszer már egy ember nézte a bdsmünket, ami nagyon izgatott
2021. jún. 4. 11:13
 4/26 anonim ***** válasza:
34%

nem tudom, van-e partnered

ha domod lennék, szeánszokon állítanálak ki.

ha nincs domod... írj bátran!

2021. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%
Kamu
2021. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Van domom igen, együtt mennénk.

Utolsó: megtudhatom, hogy melyik a kamu része? :D

2021. jún. 4. 11:38
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezhet - szervezett BDSM partik, illetve swingerek.
2021. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
#6 bocs ha van "domod" akkor ha tényleg dom már rég meg kellett volna szerveznie a dolgot és tudnia kellene hova, milyen körülmények közé vihet nem veled GyK-ztatni.
2021. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ő kezdő, nekem pedig a második domom. Én vezettem bele a világba, és eddig nem volt merszem ilyen helyre elmenni de most kaptam egy kis löketet hogy kipróbálnám. Szerintem semmi baj nincsen ha kicsit körbeérdeklődök.
2021. jún. 4. 11:55
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
#9 aham kezdő... s rendelkezik annyi tapasztalattal, kisugárzással, van olyan Férfias fellépése hogy 10-15-x pasit kontrollálni, kezelni tudjon, helyre tegye őket ha olyan dolgot akarnak csinálni ami neked nem jó?
2021. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!