Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak ilyen férfiak, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen férfiak, akik nem annyira játékosak és kísérletezőek szexben?

Figyelt kérdés

Én 25N vagyok, párom 24F, fél éve vagyunk együtt. Párom nagyon jó férfi és már előttem is volt több nővel. Kapcsolatunk kezdetén, mikor még csak szavak szintjén jelent meg a szexualitás, illetve csak pár alkalommal volt együttlét, akkor nagyon nyitottnak tűnt: arra bátorított, hogy bármilyen fantáziám van, azt áruljam el neki, mert ő már most benne van. Nyugtáztam magamban, hogy valószínűleg ő egy sokszínű férfi, akinek lehet nem is tudok újat mutatni.

Igen ám, de azóta már látom, hogy a valóság kissé más. Párom egyáltalán nem igényli a változatosságot szexben (csak az ágyban, kb hetente 2-3 alkalommal, pár póz). Inkább ilyen romantikusabb alkat. Persze így is jól esik vele együtt lenni, mert valamikor nekem is ez az igényem, hogy ne kelljen fejen állva pörögjek a templom tetején, csak szépen ellazulva kiélvezni egymást.

De rám sokszor rámjön a pajkosság, melynek hangot adok, és akkor ő humorosan vagy diszkréten elhárít, elutasít. Például múltkor biciklitúráztunk, és jeleztem neki, hogy az az erdő elég kihaltnak tűnik és huncutkodnék egyet a rengetegben, de őt ez abszolút nem izgatta fel. Vagy mondjuk a lakásban fehérneműben vagy meztelen járkálok, akkor random hozzádörgölőzöm, akkor is úgy reagál, hogy ne tudjam tovább folytatni. De már az is problémás, ha szex közben kérem, hogy kicsit durvább legyen, mert azt is csak részben teljesíti.

Én eddig ahhoz szoktam hozzá, hogy a volt párjaimnál csak kacéran rámarkolok, és már kezdődhet is a játék. A páromat nehezebb merevedésre is rábírni. Ő akkor van felizgulva, mikor ő fejben rákészül arra, hogy aznap szex lesz.

Az a fura, hogy folyamatosan késztetése van arra, hogy csöcsörésszen és a fenekemet paskolja, amire én beindulok, viszont ha én elkezdem ezt továbbvinni, akkor ő nem megy bele.

A másik megfigyelésem, hogy kicsit ódzkodik olyan dolgoktól, ami potenciálisan megalázó lehet egy nőnek, mert a férfi dominánsabb, de én viszont azokban is benne lennék. Például csak úgy szereti az orált, ha ő fekszik, viszont én térdelni is szeretek, még azt is ha én fekszem, ő van felettem és akkor ő mozog a számban. Valahogy éreztem, hogy neki ez kényelmetlen, mégha nem is mondta ki.

Igazából az lenne a kérdésem, hogy szerintetek hogy álljak a dolgokhoz. Vannak ilyen férfiak, akiknek nem kell ez a fokú változatosság és fogadjam el a páromat ilyennek, vagy esetleg legyek kicsit rámenősebb, mert lehet van neki valami mentális blokkja, de ha eljutnánk oda, hogy kipróbáljunk dolgokat, akkor lehet ő is élvezné? Vagy keresgéljek, mert neki is biztos vannak gyenge pontjai, ami felizgatják? Egyébként úgy tűnt nekem, hogy mikor kicsit becsiccsent, akkor benne lenne több dologban, csak józanon ilyen korlátolt.


2021. jún. 4. 07:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azzal kezdtem, hogy a párom nagyon jó férfi. És amint látod, ha így marad a fenti helyzet, akkor is vele maradok, mert ott van a leírásban, hogy így is elfogadom Őt. 🙏❤️
2021. jún. 4. 08:39
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
10-es én nem olvastam ilyet. És nem a kérdezőt védem, hanem a hozzád hasonló gyökereknek írom most ezt. Én szoktam kommentelgetni, néha még kérdést is írok ki, aztán ugyanazt kapom amit te most írtál. Múltkor azt a kérdést tettem fel, hogy párom miért nem élvez el oraltól amikor azt mondta hogy az összes nő közül akivel eddig volt én csinálom a legjobban, és tényleg nagyon profin csinálom, erre azt a választ kapom hogy mekkora az arcom. Pedig ezek tények, én normális választ vártam, nem pedig téves feltételezéseket, hogy vajon milyen ember vagyok. Elmehettek a f@szomba!
2021. jún. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Az én párom is hasonló, mint a tiéd. Szeretkezős típus. Maximálisan megkapom az ágyban is a tiszteletet, de számomra ez izgató és férfias viselkedés. 30N
2021. jún. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem,mond el neki hogy mi a helyzet,aztán ha továbbra sem lesz aktívabb,akkor próbálj meg mégjobban rámászni mint eddig,ha ez sem jön be akkor nemtom! A hatosnál valami bekattant,ne foglalkozz vele,nem nálad van probléma,hanem nála!
2021. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%

Hasonlóan vagyok, mint a párod, józanul én is csak az "alap" dolgokban vagyok benne, mert úgy érzem, a durvulással vagy túlzott perverzióval megaláznám a páromat 🤔🤔

Ha jóhiszemű vagyok magammal, akkor ezt a párom iránti tiszteletből vezetem le, ha kevésbé, akkor a saját korlátoltságomból. Beszéltetek erről?

2021. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15# vagyok, még annyit hogy:

A volt párommal is ez volt, mivel amellett hogy együtt voltunk, barátként (is) tekintettem rá - azok is voltunk, lehet hogy ez is közrejátszott abban, hogy a romantikusabb szex működött


25F

2021. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélgess vele erről. Nem lesz elég 1x,ez ennél hosszabb folyamat lesz. Például ha nincs megelégedve a méretével, akkor azt sok idő lesz elhinnie, hogy neked megfelel. Elképzelhető, hogy ez probléma neki. Nekem az a véleményem, hogy ő egyszerűen ilyen, ennyi az igénye. Na ezt már neked kell eldönteni, hogy tudod-e tolerálni. Én is jártam így, nincs jó tapasztalatom. Olyan szinten lerombolta a libidóm, és elvette a kedvem a szextől az állandó elutasítás, hogy én meguntam. Pedig extrém vágyaim nem voltak soha, kb ugyan az volt a helyzet, mint amit vázoltál.
2021. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Keress inkább egy igazi férfit! Fél év után ilyen unalmas, akkor azonnal dobbantani, és megszakítani vele minden kapcsolatot! Mellette bele fogsz betegedni ebbe mind testileg mind lelkileg!
2021. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!