Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, a szexben való nyitottság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a szexben való nyitottságotok hogy változott az évek múlásával?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 12:56
A kérdező szavazást indított:
Ahogy egyre tapasztaltabb lettem, egyre nyitottabbá, bevállalósabbá is váltam a szex terén
Korábban inkább nyitott voltam a kísérletezésre, most már inkább ragaszkodom a megszokott, jól bevált dolgokhoz
Pontosan annyira vagyok nyitott a szex terén, amennyire mindig is voltam
16 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

A nyugati kultúrában többnyire a fiatalsághoz kapcsolják a szexet. A média azt sugallja: olyan örömök ezek, amelyekből az idősebbek kirekesztődnek. Csak addig kap valaki belépőjegyet az örömök birodalmába, amíg fiatal, szabad, és független életet él.


Tévedés! – A kor nem akadálya az örömöknek – nyugtat meg Tuula Emas, a finnországi Vaasában működő, Erenova Szexuális Egészségi és Párkapcsolati Klinika szexológusa. – Az idősebbeknek ugyanúgy lehetnek igényeik, és élhetnek teljesen kiegyensúlyozott életet, amelybe az élvezetes szex is beletartozik.


Sokan éppen középkorukra érik el a szexuális kiegyensúlyozottságot. – Sok nő csak negyvenen túl vagy akár tíz évvel később talál magára szexuálisan – mondja Maija Kajan, a tamperei Nőgyógyászati és Urológiai Központ nőgyógyásza. – Az aggodalom, hogy elég jók-e, tudnak-e teljesíteni, és a bizonyítási kényszer sokakból elmúlik, amikor idősebbek lesznek – állítja Kajan.

2020. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!