Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak ilyen férfiak, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen férfiak, akik nem annyira játékosak és kísérletezőek szexben?

Figyelt kérdés

Én 25N vagyok, párom 24F, fél éve vagyunk együtt. Párom nagyon jó férfi és már előttem is volt több nővel. Kapcsolatunk kezdetén, mikor még csak szavak szintjén jelent meg a szexualitás, illetve csak pár alkalommal volt együttlét, akkor nagyon nyitottnak tűnt: arra bátorított, hogy bármilyen fantáziám van, azt áruljam el neki, mert ő már most benne van. Nyugtáztam magamban, hogy valószínűleg ő egy sokszínű férfi, akinek lehet nem is tudok újat mutatni.

Igen ám, de azóta már látom, hogy a valóság kissé más. Párom egyáltalán nem igényli a változatosságot szexben (csak az ágyban, kb hetente 2-3 alkalommal, pár póz). Inkább ilyen romantikusabb alkat. Persze így is jól esik vele együtt lenni, mert valamikor nekem is ez az igényem, hogy ne kelljen fejen állva pörögjek a templom tetején, csak szépen ellazulva kiélvezni egymást.

De rám sokszor rámjön a pajkosság, melynek hangot adok, és akkor ő humorosan vagy diszkréten elhárít, elutasít. Például múltkor biciklitúráztunk, és jeleztem neki, hogy az az erdő elég kihaltnak tűnik és huncutkodnék egyet a rengetegben, de őt ez abszolút nem izgatta fel. Vagy mondjuk a lakásban fehérneműben vagy meztelen járkálok, akkor random hozzádörgölőzöm, akkor is úgy reagál, hogy ne tudjam tovább folytatni. De már az is problémás, ha szex közben kérem, hogy kicsit durvább legyen, mert azt is csak részben teljesíti.

Én eddig ahhoz szoktam hozzá, hogy a volt párjaimnál csak kacéran rámarkolok, és már kezdődhet is a játék. A páromat nehezebb merevedésre is rábírni. Ő akkor van felizgulva, mikor ő fejben rákészül arra, hogy aznap szex lesz.

Az a fura, hogy folyamatosan késztetése van arra, hogy csöcsörésszen és a fenekemet paskolja, amire én beindulok, viszont ha én elkezdem ezt továbbvinni, akkor ő nem megy bele.

A másik megfigyelésem, hogy kicsit ódzkodik olyan dolgoktól, ami potenciálisan megalázó lehet egy nőnek, mert a férfi dominánsabb, de én viszont azokban is benne lennék. Például csak úgy szereti az orált, ha ő fekszik, viszont én térdelni is szeretek, még azt is ha én fekszem, ő van felettem és akkor ő mozog a számban. Valahogy éreztem, hogy neki ez kényelmetlen, mégha nem is mondta ki.

Igazából az lenne a kérdésem, hogy szerintetek hogy álljak a dolgokhoz. Vannak ilyen férfiak, akiknek nem kell ez a fokú változatosság és fogadjam el a páromat ilyennek, vagy esetleg legyek kicsit rámenősebb, mert lehet van neki valami mentális blokkja, de ha eljutnánk oda, hogy kipróbáljunk dolgokat, akkor lehet ő is élvezné? Vagy keresgéljek, mert neki is biztos vannak gyenge pontjai, ami felizgatják? Egyébként úgy tűnt nekem, hogy mikor kicsit becsiccsent, akkor benne lenne több dologban, csak józanon ilyen korlátolt.


2021. jún. 4. 07:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

vannak ilyen férfiak

beszéld ezt meg vele így, ahogy elmondtad nekünk

2021. jún. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp mond el neki így! nekem ez mentalis blokknak tunik.
2021. jún. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy régen feszélyezte, hogy görbe a pénisze és pár kijelentéséből úgy vettem le, hogy kicsinek találja a méretét, de ez nem igaz, mert normál mérete van. És szerintem látja, hogy imádok vele lenni, szóval nem tudom, hogy emiatt rágódik-e még.
2021. jún. 4. 08:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez szuper. Páromra néha rájön a "kínzósabb" öt perc és olyankor a hajam húzza, könnyezésig dugja a számat ami meg nekem nem jön be legtöbbször. Szeretném megkapni azt a tiszteletet amit te, becsüld meg hogy ilyen jó párod van. Értem én, hogy vágysz a durvulásra, de képzeld magad az ő helyébe. Nem akar megalázni. És ez jó. Férfias felfogás.
2021. jún. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A tiszteletet megkapom tőle máshogy, hétköznapi helyzetekben, az ágyban kicsit szeretek állatiasabb lenni, nem érzem, hogy úgy tanúsítana tiszteletet, ha visszafogná ezeket a dolgokat. Persze ebből is túlzásba lehet esni, ha csak durva lenne és romantikus sohasem, akkor az is gondot jelentene.
2021. jún. 4. 08:13
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg hatalmas az egód. Te annyira szép, okos, tökéletes vagy, hogy melletted egy görög isten elbújhatna. Bocs, egyszerűen undorító, visszataszító a lényed.
2021. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
? 🤨 Nem értem ezt honnan veszed, semmi erre utaló nincs a leírásban.
2021. jún. 4. 08:31
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
6-os miből szűrted le azt hogy a kérdezőnek nagy az egója? Csak érdekel mert ezen az oldalon mindenki tud mindent és nem jövök rá hogy honnan a faszból.
2021. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Igen, voltam együtt ilyen pasival. Nálunk szakítás lett a vége
2021. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Ugyan már! Olvasd már végig! Minden arról szól, hogy milyen okos, ügyes, szép, kívánatos a kérdező, bezzeg a srác! Az nem ugrik, ha Rozália füttyent (jelen esetben tüzel). Az egész leírás cseszett nagy önfényezés!
2021. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!