Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha csak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha csak az ázsiai pasikhoz vonzódom szexuálisan?

Figyelt kérdés

Nem akarnék ázsiában élni ettől függetlenül. Nem amiatt tetszenek, mert ázsiaiak, hanem azért, mert ez az esetem. Ez kb nálam olyan mint akinek pl. csak a szőke kék szemű nők jönnek be...stb

Nekem meg ez. Viszont az a baj, hogy szőke kék szemű nőt bárhol találsz, viszont ázsiaiakat nem. Úgy érzem emiatt örökre magányra leszek ítélve. Ráadásul túl magas is lennék hozzájuk, mert 175cm vagyok.



(Ne a bts tagjaira gondoljatok hanem a férfias kinézetű ázsiai férfiakra)


Ne gyertek azzal, hogy amúgy is túl kicsi a szerszámuk, mert nem gond



2021. máj. 30. 03:47
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Jól tudnak nyalni.
2021. máj. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én férfiként a nők iránt érzek hasonlóképp, de én élnék ázsiában.
2021. máj. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát szerintem bőven találsz ázsiaiakat, több tízezer kínai, vietnami él Magyarországon s imádják a fehér nőket. Nem fogja őket zavarni a magasságkülönbség.
2021. máj. 30. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
Szóval bejön az aprócska kis kukika?
2021. máj. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Akik Magyarországon élnek, azok se nem K-pop kinézetű ázsiai férfiak, se nem férfiasak. Ingyen muffra nem fognak nemet mondani, de azért komoly kapcsolatra ne nagyon számíts.


Párom ázsiai nő. Amúgy általában nem eseteim az ázsiai nők, ő az egyetlen ázsiai nő, akivel valaha voltam. Előtte rengeteg európai baratnőm/szexpartnerem volt (sok magyar, egy román, egy szlovák, egy lengyel, egy francia). Sose gondoltam, hogy ázsiai nővel leszek végül.

2021. máj. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Ismerkedj! Járjál sokat kínai piacokra!
2021. máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz, egzotikum. Nekem thai nőm volt 7 évig. Imádtam, szex is szuper volt. Viszont nem tudnék a 3ik világban élni, s mivel ő sem jött volna, így vége lett. Állítólag az ázsiaiaknak kicsi a szerszámuk, amugy meg bőrszínt és mentalitást (hősszerelmesek) leszámítva minden ugyanaz. Sok boldogságot!
2021. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

7

Hát, például Kína már lassan beelőzi a nyugati világot, vagy már be is előzte.

2021. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!