Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért izgatnak szexuálisan az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgatnak szexuálisan az ázsiai lányok? (18/L)

Figyelt kérdés

pedig én ettōl függetlenül még mindig nem mondanán magam erōsen bi-nek

és ezidáig nem is vonzódtam lányokhoz egyáltalán

de valamiért ōk nagyon begerjesztenek


2016. jún. 4. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom, ezt neked kell megfejteni. Mi nem tudunk rolad semmit.
2016. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

mert ilyen az ízlésed. ez jön be és kész. kürül tudnád írni, hogy mi az amit megnézel egy ilyen lányon? pl ha magadhoz hasonlítod akkor mi az első különbség ami eszedbe jut? mi az amit esetleg irigyelsz és te is szeretnél hasonlítani rá?


amúgy ha csak az ázsiai lányok jönnek be akkor nem is vagy erősen bi.. de ez valójában szerintem teljesen mindegy is.

2016. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ízlés dolga! A tiéd ilyen és kész!
2016. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Mert fetisizálod az ázsiai (feltételezem kelet-ázsiaiakat, ha már nem pontosítottad, és elég h-lye vagy hozzá, hogy azt hidd, ázsiában mindenki egyformán néz ki) lányokat, mint a fehér meg a fekete pasik. Ez a rasszizmus egyik formája, egyébként.
2016. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egzotikusnak találod. Nem a megszokott, tehát érdekes.

Az afrikai négerek, arabok ugyan így vannak a kövér szőke európai nőkkel.

2016. aug. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!