Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha csak az ázsiai pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha csak az ázsiai pasik tudnak szexuálisan felizgatni?

Figyelt kérdés
És eddig minden barátom, plusz a jelenlegi is ázsiai. Nem tudom, hogy van-e velem bármi baj, de rosszul lennék, ha egy szőke kékszemű pasival kéne lefeküdnöm, pedig ennek ellenére elismerem, hogy sokan jóképűek, sőt én is egy szőke kékszemű lány vagyok.
2019. jún. 25. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is izgatnak az ázsiai pasik, a fehérek mellett... de csak ez a kettő.


Kíváncsi lennék velük milyen lehet, és a sztereotípiával ellentétben nem hinném, hogy mindegyiknek minivirslije van.

Kérlek igazold az állításomat! :)

2019. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán nem gáz, miért lenne az? Nekem pl a fekete pasik jönnek be, nagyon tetszenek, az a gyönyörű csoki bőr, hát ez van, nem érdekel ki mit gondol. :) Viszont nekem nem volt ilyen szerencsém mint neked, sajnos nem volt fekete barátom soha, és már lehet nem is lesz, ugyanis már férjnél vagyok. :) De soha nem mond hogy soha... Úgyhogy nem gáz egyáltalán, sok boldogságot kívánok!
2019. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejönnek az ázsiai pasik, viszont nem utasítanék el egy szőke kék szemű se ha jó a személyisége
2019. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem is az azsiai pasik inditanak be leginkabb:)


29/melegF

2019. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nekem is ők jönnek be a legjobban :D Valahogy mindig hamarabb megfog a külsejük és a személyiségük.

Mással nem is tudom magamat elképzelni, de ha találnék egy nekem megfelelő pasit, akkor nem utasítanám vissza csak azért mert nem dél-koreai (ők jönnek be a legjobban).

2019. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!