Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a biztonsági őrök?

Figyelt kérdés

Izgat titeket az egyenruha? A potencial ami bennunk van?


Ma egy jó csajjal beszeltem facebookon vagy messengeren és írtam h hat biztonsagi or vagyok, azóta nem irt vissza ;) :P


Annyi hogy elég lesz neki valami kávé az első randin valami közepes helyen szóval nem tolom túl. Vacsit remelem főz ő ;)


A csaj ám ügyvédnek tanul :D



#Boztonsági Őr, Security, lány szex, bejön
2021. máj. 29. 01:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Részemről mindenkinek mentek a zöldek, és Alekosz is csak a szakma hírnevét rontja :D
2021. máj. 29. 11:41
 12/22 anonim ***** válasza:
61%
rosszul fogalmazol. Nem elégs sok gyenge képességű biztiőr van, hanem az értelmes biztiőr olyan, mint a fehér holló
2021. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod az a baj hogy felhígult a szakma és rontja az őrök megítélését. Ha feleannyi őr lenne de azok komoly kiállással, képzettséggel és felszereltséggel akik megállják a helyüket már jobban tisztelnék őket. De gyakorlatban több mint a fele alaklmatlan, köszönni se tud, a normális embereket tudja vegzálni de ha baj van max rendőrt hív.
2021. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok intelligens, rossz a helyesírásom - mert vagyőr vagyok."

Hát, például kezdhetnéd azzal, hogy a saját szakmád nevét megtanulod helyesen leírni.

Sokat dob a dolgon.

2021. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#14 ne legyél már paraszt, egyértelmű, hogy csak elírás.
2021. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Teljesen megértem, bízom benne hogy az új képzés miatt több normálisabb vagyonőr lesz, sajnos nekem is van olyan kollégám aki még rendőrt sem képes hívni. :D

Barcsak jobb megítélése lenne ennek a szakmának :D

14. Az autocorrect :D

2021. máj. 29. 11:54
 17/22 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz jogsit, fegyver vizsgát és mész pénz szállítónak ?
2021. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17 Ez mind a kettő megvan, erre írtam, hogy vannak területek, amik jobban fizetnek, viszont most itt nem volt ilyen allashirdetes, de nem is hosszú távra tervezek itt maradni a szakmaban, köszönöm ;)
2021. máj. 29. 12:20
 19/22 anonim ***** válasza:
Alekosz gáz, de nem azért mert biztonsági őr. Ő szimplán születetten degenerált. Ettől még nem lesz minden biztonsági őr olyan, mint Alkeszkosz.
2021. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19 Ez így van, nalad a pont.
2021. máj. 29. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!