Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a biztonsági őrök?

Figyelt kérdés

Izgat titeket az egyenruha? A potencial ami bennunk van?


Ma egy jó csajjal beszeltem facebookon vagy messengeren és írtam h hat biztonsagi or vagyok, azóta nem irt vissza ;) :P


Annyi hogy elég lesz neki valami kávé az első randin valami közepes helyen szóval nem tolom túl. Vacsit remelem főz ő ;)


A csaj ám ügyvédnek tanul :D



#Boztonsági Őr, Security, lány szex, bejön
2021. máj. 29. 01:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
én is azonnal farcolok, ha meghallom, hogy biztonsági őr. Valljuk be, nem az intelligens férfiak választják ezt a szakmát.
2021. máj. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Alapból sokan elítélik a biztonsági őröket.

Finoman fogalmazva akik a vagyonőrködésben tevékenykednek, nem az eszük és a kiemelt iskolai végzettségük miatt lettek biztonsági őrök.

Ezt a véleményemet nem sértésnek szántam.


Írtad, hogy a lány ügyvédnek tanul.

Ha nem is pont veled, mint vagyonőrködésben dolgozóval lenne a baja a lánynak, de azt lásd be, hogy anyagi biztonságot nem te teremtenéd meg a vagyonőri fizetésedből egy ügyvédi fizetéssel szemben.

Természetesen vannak kivételek, de nem jellemző.


Nekem is volt egy lány ismerősöm, aki egyetemre járt és összejött egy vagyonőr sráccal, és semmi probléma, hátrány nem volt az iskolai végzettség miatt ráadásul hat évig együtt is voltak.

De ahogy már írtam, nem jellemző, hogy egy egyetemre járó és egy szakmunkas vagy egy OKJ-s végzettségű egymásra találjon és összekössék az életüket.


Amúgy meg a véleményem az, hogy a vagyonőri egyenruhákban semmi vonzó nincsen.

Előbb megnéznek egy sportos férfit aki katona vagy rendőr egyenruhában teljesít szolgálatot, vagy egy csinos katona vagy rendőr nőt, mint egy vagyonőrt.

A vagyonőri "szakma" sokak számára (lányok) nem vonzó és semmi teljesítmény nincs mögötte.

Talán ezért sem kedvelik sokan a vagyonőröket.

2021. máj. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen dugnék egy nagydarab kopasz biztonsági őrrel, mert indulok az ilyen nagydarab pasikra. Viszont hosszabb távra csak akkor terveznék, ha minden más is klappolna.
2021. máj. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Piszkosul felhígult a szakma, többnyire aputestű 40-es figurákat látsz, meg azért lássuk be a többsége nem is egy MTA doktor szellemi képességű.

Egyébként most mi van??? Azt írtad ejtett a csaj, de közben meg azt tervezed milyen lesz a randi. Középszerű helyre akarod meghívni, de azt várod hogy utána ne csak dugjon a csaj, de még főzzön is vacsorát neked :D Bocs, de nem cáfolsz rá a biztonsági őrök szellemi színvonalára...

2021. máj. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Osztom a 4-es véleményét.

A csaj amit megtudta, hogy mi a szakmád, azt mondta, elég egy kávé egy olcsó helyen.

Bakitty, ez tipikus menekülő duma.

Udvariasan elmegy, találkozik veled, hogy magának is elmondhassa:adott esélyt a dolognak. De egy kávét meginni 5 perc, a randi lehet mondjuk 15,és elválnak útjaitok.

Nem lesz vacsora, erről szó nem volt,és meg lennék lepve, ha történne bármi.

Ha ezt ennyire nem érted, akkor igaza is van, mert nem vagy elég intelligens hozzá.

2021. máj. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%

Igen, ebből a kusza leírásból is lejön, hogy gondok vannak a mondatok megfogalmazásával, szóval a szellemi szint nem lehet túl magas. Ráadásul biztonsági őrként alacsony értelmi szinttel te kapcsolatot vársz egy jogi egyetemre járó nőtől és még azt is reméled, hogy főz rád mindjárt az elején dugás után (vagy előtt).


De van egy olyan sejtésem, hogy kamu a kérdés.

2021. máj. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%
Alekosz xd
2021. máj. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásból, fogalmazásból is látszik mi vagy, és menekülnek előled a normális, okos nők :)
2021. máj. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Alekosz miatt én is megijednék. Amint meghallom ezt a szakmát egyből ő ugrik be.
2021. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!


Kíváncsi voltam, hogyan láttok, mi jut eszetekbe párkapcsolati szempontból, ha egy pasi vagyonőr.


Kedves engem kritizáló válaszolók!

Nem vagyok intelligens, rossz a helyesírásom - mert vagyőr vagyok.


Érdekes dolog ez, mert tényleg biztonsági őrként dolgozom most, de kettő évvel ezelőtt üzletvezető voltam, elég jól kerestem, na ennyit az anyagiakról, van megfelelő végzettségem, több szakmám is, kérlek ne ítélkezzetek sosem, mert sajnos kiba**ott sza*ul esik, hogy így általánosítotok. Itt is, ebben a szakmában is vannak jobban fizető területek amúgy.


Az viszont nem vitás, hogy elég sok gyenge képességű kolléga van :D


Köszönöm a válaszaitokat, ezt szerettem volna tudni, hogy hogyan álltok így ehhez, szerencsere ha minden jól megy, hamarosan újra üzletvezető leszek, ha véletlen majd elírtok valamit, én sem foglak felvenni! :D

2021. máj. 29. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!