Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha úgy nézek ki, mint Mohamed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy nézek ki, mint Mohamed El-Erian, csak vele ellentétben nincsen pénzem, akkor van esélyem egy Ónodi Eszter + Palvin Barbi + én hármas szexre?

Figyelt kérdés

Úgy képzelem el, hogy benyitnék a hotelszobába, ahol Ónodi Eszter mint rámenős kéjenc milf épp elcsábította a naiv és fiatal Palvin Barbit. Akkor nyitom rájuk az ajtót, amikor Barbi épp az ágy szélén pucsító Eszter formás fenekét harapdálja.


Én azt mondom, "hö, majd én adok nektek, ti céda nőszemélyek, majd én tudom, hogy mi kell nektek!" Aztán istentelenül megrakom mind a kettőt elölről-hátulról.


Mit gondoltok, van erre esély, hogy ez megtörténjen? És ha kockahasam lenne, azzal javulnának az esélyeim?



2021. máj. 29. 00:48
A kérdező szavazást indított:
Ez biztosan meg fog történni
Ez valószínűleg meg fog történni, de nem a közeljövőben
Lehet, hogy menni fog, de a kockahasra szükség lesz
Menni fog, de Palvin Barbi helyett Osváth Andrea lesz ott
Térj magadhoz, mi ez a hülyeség, kisköcsög?
Egyéb szakvéleményem van, megírom
42 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
A te fajtád miatt kéne újra nyitni a diliházakat.
2021. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Én csak ezt a szavazást nem értem, saját magadra úgy hivatkozol hogy "kisköcsög", na mindegy ha ezt élvezed. :D
2021. máj. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb nyered meg ugyanazon a héten az ötöslottót, hatoslottót, kenót, skandináv lottót ugyanazokkal a számokkal mintsem ez megtörténjen.
2021. máj. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sikerül.
2021. máj. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden esély megvan!
2021. máj. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Palvin Barbi már összejött még tini korában, egy suliba jártunk. De amit te írtál arra még kevesebb az esély :)
2021. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Húúú, de dilis vagy! Álmodtad ezt?
2021. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es, részletes terveket készítek a jövőre, ez az egyik projektem. Persze a megvalósítás nem lesz egyszerű, úgymond számos véletlen egybeesésre is szükség lesz hozzá. De én optimista vagyok, csak így érdemes élni szerintem!
2021. máj. 30. 16:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Na jó! Én pedig a Jennifer Lopezzel meg Rihanával tervezem a hármast. Már meg is vettem a repülőjegyet Amerikába!
2021. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6%

12 éves gyerekek nem használhatják a szexualitás kategóriát.


Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2021. jún. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!