Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A stewardes csajokat tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A stewardes csajokat tényleg alapból megkettyintik minden több napos úton?Mert lezuhanhat a gép bármikor, és ki kell élvezni az életet.Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 17:17
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
20/20 azért egy honkong Berlin járat nem fordul meg aznap.Ottalvós,hotelben ott slvós.Nem a forduló állomáson kell kúrni gyorsba.Szerintem más kategória!
2021. máj. 28. 21:14
 22/28 mantis religiosa ***** válasza:
84%
Egy 8-10 órás repülőút után, mindenki örül,hogy ágyba kerül és pihenhet. Néha már egy stresszesebb 3-4 órás vezetés után is örültem, hogy a laktanyában vagyok és állhatok pár órát.
2021. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Hát szerintem egy kanaty reggel bekefér de néf este is .Azért ez nem közút.Itt nem kell állandóan a tükröt figyelni mefg a szembejövőket meg előzéseket.Van robot pilóta is.Meg axlegikisérők se normában twljesítmény bérben,darabszámban güriznek.
2021. máj. 28. 21:48
 24/28 anonim ***** válasza:
81%
Még mindig bilibe lóg a kezed. Légiutaskiséröként pedig még mindig teljesitménybérben dolgozunk. De te valószinüleg mindent jobban tudsz.
2021. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
24/24 ne mond már hogy olyan teljesítmény bérbe, mi t egy gyári munkas aki ha egy percre félre néz fegyűkik neki az anyag, amit nem győz eldolgozni.Nyilván mert légiutas kísérő vagy mindent tudsz.Azt is hogy dolgoznak az emberej gyárban, nyilván kufáradsz úgy mint ők.Ne röhögtesd ki mafad.
2021. máj. 29. 05:18
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Lennél szíves venni egy mély levegőt és elmenni a búsba? Ennyire frusztrált, idegesítő, egoista embert én még nem láttam
2021. máj. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
74%

26

Én nem vagyok légutaskísérő, de szerintem 10 óra repülés, (meg előtte - utána a gép félkészítése, készletek feltöltése) végig talpon, egy ingó-mozgó gépen, közben folyamatosan hat rád a nyomáskülnbség, jóval nehezebb fizikai munka, mint pl. pincérkedni.

A süllyedés - emelkedés hosszú távon próbára teszi a szervezetet.

Mondom ezt utasként.

És ők ezt sokszor magassarkú cipőben teszik.

Ne becsüld alá mások munkáját, pusztán azért, mert azt még soha nem próbáltad.

2021. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
71%
Utasként a W-s légitársaság egy járatán voltam tanúja annak hogy egy stewardess és egy tipikusan jóképű férfi utas között kiszolgálás közben ment az ártatlan flörtölés (a testbeszéd egyértelmű volt). Majd a stewardess visszament a függönnyel takart részre ahol a stewardess-ek szoktak lenni, pár perccel később a kolléganője (aki a gyertyát tartotta nekik) odajött a férfihez és megkérte hogy menjen ő is előre. 10 perccel később a férfi visszaült a helyére. Hogy mi ment abban a 10 percben azt csak ők tudhatják biztosan.
2021. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!