Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi okozhatja azt hogy ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhatja azt hogy ha a barátnőm éh gyomorral vesz részt orális aktusban akkor utána egész napos rosszullét követi?

Figyelt kérdés

Párom adta tudtomra hogy összefüggést figyelt meg az éh gyomorral történő orális aktus és akár egész napos rosszullétei között, ti hallottatok már hasonlót?


A probléma már régóta fenn áll és saját bevallása szerint magával az aktussal semmi baja. Az egyetlen dolog amire gyanakodni tudnék az az hogy az ondó ízét ki nem állhatja és talán össze függés lehet a kettő közt?


Mi előtt valami okostojás megírja, nem. Nem higéniai probléma áll a háttérben.



2021. ápr. 7. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereti az ondó ízét, szerintem az okozhat ilyesmit, ez egyértelmű. Pl gyógyszert se veszek be éhgyomorra vagy vitamint mert elkezd fájni a gyomrom illetve a torkomban is kellemetlen érzés lesz és gyakran hànyingerem is lesz. Igaz nekem akkor ezek legkésőbb elmúlnak, ha eszek valsmi tartalmasabbat.

Szerintem nem kell erőltetni a reggeli orált és meg van oldva:D lehet akár reggeli után is kedveskedni ezzel vagy olyan időpontban amikor megfelel. Szerintem ez nem akkora probléma:)

N

2021. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul van tőle, mégis csinálja, akkor...nem akarom megbántani, de flúgos a csaj. Én biztosan nem csinálnám.
2021. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Éhgyomorra nekem is fáj utána a hasam.

Ha nem szereti az ízét akkor éhgyomorra fel fogja kavarni a hasát. Nem kell erőltetni ha neki kellemetlen mikor nem evett.

2021. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Tök mindegy, hogy mi okozza! Legyél erre tekintettek!!! Ennyi.
2021. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fiziológiai hanem mentális okai is lehetnek. Ha nem szeretsz valamit és éhgyomorra fogyasztod akkor persze hogy émelyeg tőle (illetve azt érzed) a gyomrod. Egyen előtte, ne éhgyomorra csináljátok és probléma megoldva.
2021. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#2

Nem szokta csinálni csak ritkán mikor kedveskedni szeretne nekem. Megkérni sem szoktam már mert tudom hogy nem szívesen csinálja.

2021. ápr. 7. 13:52
 7/7 anonim válasza:
hasmenése van tőle?
2023. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!