Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha bármelyikkel lehetne a 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bármelyikkel lehetne a 3 közül, melyikkel feküdnétek le?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2021. máj. 28. 05:08
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
55%
Úristeeeen, megérett az emberiség a pusztulásra!! Nagyon vékony hetero nőként mondom, hogy a 2. nő arcra és alakra is gyönyörű! (Bár gyanítom, hogy photoshop lehet benne.) Ilyen nőre mondjátok, hogy kövér??
2021. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Nem kövér. Túlsúlyos. Ez tény, nem ízlés dolga. Ettől még nagyon sok férfi találhatja szexinek.
2021. dec. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
60%

Mindegy minek hívjátok, nekem nem szexi és kész.

Csakis a 3., vagy még vékonyabb, ami vonz.

2021. dec. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Akármennyire is próbálom objektívan nézni, az túlsúlyos, még orvosi értelemben is, abban biztos vagyok.

Ízlést pedig csak szubjektíven tudok, úgy pedig sehogy sem szép, főleg nem gyönyörű. Ahogy utolsó is mondta, 3. vagy tőle vékonyabb, ami szerintem is szép.

Nem tudom ezért miért érett meg a világ a pusztulásra. Az ízlés egy dolog, van akinek bejön, van akinek nem. Ez minden alaknál így van. Én ha nő lennék biztos nem szeretnék olyan lenni, már csak az egészségem miatt sem.

2021. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Az elsővel.
2021. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!