Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek akadály ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek akadály ha nagyon fullos srácnak nagyon gáz keresztneve van?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 17:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Anália
2021. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék te mit ítélsz gáznak, mert nem nagyon ugrik be ilyen név. Leírod? Vezetéknév nélkül úgysem ismerünk rád:)
2021. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudok elképzelni ilyet. PErsze meglepődnék, ha Vajta lennél, vagy Csobán, vagy Kornéliusz, de ez számít a legkevésbé egy férfiben.
2021. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha nem Buzd-nak hívnak, szerintem nem lehet annyira gáz.
2021. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 youngboy26 ***** válasza:

Erős vezetéknév

gáz????

2021. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Ez egy normális kapcsolatban nem hiszem, hogy hátrány lenne.

Én nem tudnék a neve miatt kiszeretni valakiből.

De egyébként lehet ha neki sem tetszik a név, kitalál egy frappáns, egyedi becenevet, az pedig nagyon egyedivé tudja varázsolni :)

2021. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%
Unokanővérem dobott egy olyan fullos pasit amire hetero férfiként azt mondom hogy: aztahűhamindenitneki!!! mert Béla volt a keresztneve.
2021. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem nagy dolog keresztnevet változtatni. Ha olyan sz@r neved van, amivel anyád csak 18 évnyi kínra ítélt az ovis, iskolás csúfolások miatt, azt hiszem 10 ezer forint és már más neved van. Persze az összes okmányodat át kell íratni, ami benne van 30 ezerbe is, de ha ennyire zavar szerintem olcsó ennyiért. Ismertem olyat, aki (magyar) nőként megváltoztatta a leánykori nevét valami mása, aztán pár évre rá férfi nevet adott magának. És most férdiként van anyakönyvezve. Mindent meg lehet oldani...
2021. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!