Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Mennyire gáz, hogy 27...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire gáz, hogy 27 éves anyuka létemre tinilánynak néznek? Vannak hozzám hasonló nők?

Figyelt kérdés

Tudom, alacsony vagyok, kicsi mellekkel meg babaarccal. Alakom legalább nőisnek mondható, az kb tényleg olyan mint a 17-18 éves tinilányoké.


Gondolom az asszonyosabb, felnőttesebb kinézet jobb.. N


27/N



2021. máj. 24. 21:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%

25 felett (sőt, inkább 20 felett) már mindenki ráncos valamennyire. Az is, aki ragaszkodik hozzá, hogy ő tökéletes bababőrű. Nem mély, statikus ráncokra gondolok, de a mimikai ránc is ránc. Persze nem feltűnő, de szerintem simán látszik egy 25 éves mosolyán, hogy nem 15, egyszerűen ahogy gyűrődik a bőr.

Nem tudom, miért néznek gyereknek. Normál magasságú vagyok, vékony, de szerintem nem kifejezetten tinis alkat.

Ez az influencer is azzal dicsekszik állandóan, hogy tininek nézik, pedig hyalurontöltés van az arcában, szilikonmellű, nem öltözik tinisen és a mosolyós nemretusált képein simán látszik, hogy ez egy 30-as arc, ráncok, szarkalábak stb.

[link]

Egy 16 évesnek nem ilyen a szeme körül a bőr, bárhogy mosolyog.

2021. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
16%
Ne haragudj meg, de menten erekcióm támadt a kérdésed miatt. Nagyon jó nő lehetsz, örülj neki, hogy jó a genetikád. Én harmincas éveim elején járó férfi vagyok, de engem is rendszerint huszonéves férfinak néznek.
2021. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ti csak szeretnétek ezt mindannyian. Annyi nővel beszéltem már itt volt olyan aki 40 de szerinte 25-nek nézik. Csak szeretnétek nagyon de ezt külső szemmel lehet megállapítani. Szóval képet különbben kamu.
2021. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki.
2021. máj. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma veled.Én imádnám.
2021. máj. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is örülj neki, ez nagyon pozitív dolog.
2021. máj. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
52%
Ha meg vagyok borotválkova engem is fiatalabbnak néznek... :D Ha nem, akkor a személyimet se kérik el. :D
2021. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg diákmunkásnak szoktak nézni a munkahelyemen, volt már pár olyan aki megkérdeze, hol tanulok hányadikos vagyok :D, boltban meg a személyim elkérik, ha olyan dolgot veszek :D Nem érzékelem előnynek, de nem izgat :-) 2 gyerekem van, 8,5 éves a nagyobbik, megyünk valahova kaptam már olyan megjegyzést, hogy aranyos vagyok, hogy elhoztam a húgom (pl strandra)

30/F

2021. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!