Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha már 3 éve nem voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha már 3 éve nem voltam lánnyal 24 éves létemre?

Figyelt kérdés

Ebben a korban mindenki olyan könnyen tud ismerkedik.

Mások is vannak ilyen szerencsétlen helyzetben?

Az a baj hogy én nem az a típus vagyok akire egyből felfigyelnek a lányok, meg inkább érzelmes kapcsolatot akarok. És inkább azok a fiúk a nyerők akik csak dugni akarnak, elhitetve persze azt a lányokkal hogy kapcsolatot akarnak.


2021. máj. 22. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, ha vigasztal, nekem se jön össze.
2021. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj attól függ, hogy kinek mondod. Valaki szerint gáz, valaki szerint nem.

A 2. Résszel kapcsolatban pedig: hát igen sajnos ez a folyamatos színjáték nagyon beleépült a társadalomba. Én alapból a korrektség híve vagyok, ezért elmondtam hogy nem szeretnék komoly kapcsolatot, persze elég fájdalmas volt, el is sírta magát a lány, nem lett túl jó vége. Sajnos az a tanulság hogy rövidtávon a hitegetés "jobb" stratégia(persze mivel az utólagos lelki traumákat leszarják). Ettől függetlenül maradok a tiszta lapoknál, de azért elszomorító.

2021. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Ha a fiú kapcsolatot akar akkor az nem jó a lányoknak mert nekik férfi kell.


Ha a fiú szexelni akar akkor az azért nem jó mert kapcsolatot akar.


Nekik semmi sem jó!!!

2021. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok

Azt még hozzá szeretném tenni az egyértelműség kedvéért, hogy természetesen azért sírta el magát a lány, mert volt annyi esze, hogy tisztában volt vele, hogy ha valaki nem akar komoly kapcsolatot egy adott személlyel, akkor valami hiányzik. Lehet mondogatni, hogy azért mert nincs komoly kapcsolatra időm stb., de az igazság az, hogy ha valakihez igazán vonzódsz, akkor összejönnél vele, ergó ha nem akarsz összejönni vele akkor valami nem az igazi, és ez elég elszomorító lehet egy érzelemdús személyiség számára.

20F

2021. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megemelik az adódat, nem kapsz kenyeret a boltban? Szóval nem gáz, te érzed annak.

Jah, amúgy az hogy érzelmes vagy... s ezt honnan tudják a lányok? Honnan tudja bárki hogy milyen ember vagy ha nem kommunikálsz velük, nem ismerkedsz? Ez sincs a homlokodra írva, de magától egy nő sem fog odamenni hozzád. Ha a sültgalambot várod akkor 30 év múlva sem fogsz dugni.

2021. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!