Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy amiatt alakult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy amiatt alakult ki pánikbetegségem, mert 24 éves létemre nincsen barátnőm, és csak összesen egyszer voltam még csak csajjal?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi köze a kettőnek egymáshoz?

Mitől pánikolsz?

2018. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pánikbetegségkor nem azt érzem hogy pánikolok tudatosan...Hanem nem kicsi vágyam van már, és lelkileg megviselhet talán ez az egész, ráadásul ahogy látom hogy mindenkinek alakul... Szédülök, néha alig kapok levegőt, a szívem majd kiugrik, úgy érzem magam mintha 4 léggömböt felfújtam volna egyszerre, azt hiszem végem van...
2018. jún. 5. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetséges és semmi köze egymáshoz a kettőnek!
2018. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És az az 1 szexed is fizetősnél volt? Esetleg egy önbizalomhiányos csúnya vagy dagi lánnyal?


Hát Igen, így van esély rá hogy ezen szenvedsz hogy másoknak 50 csaj megvolt már ingyen, akármikor kapnak puncit , te meg miért nem? Részvétem

2018. jún. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon is elképzelhető, hogy ez a disszonancia okozza. Ne hanyagold el, mert testi bajokat is okozhat.

Járj bulihelyekre, vagy evezni-kirándulni, vagy akárhova, ahol közösségben vagy, tudsz ismerkedni, és kizárt dolog, hogy ne találnál magadnak valakit. A panaszaid hamarosan meg fognak szűnni.

2018. jún. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!