Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, maximum hányszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, maximum hányszor tudott elélvezni 24 óra alatt a pasitok? Ti ezalatt hányszor? Mióta voltatok együtt? Hány évesek voltatok és mennyi a partner?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, hogy 24 órán belül ennyi volt-e, vagy másnap délelőtt volt-e még, mindenesetre ébredéstől aznap estig 4x. Én egyszer se, de amúgyse, soha nem volt orgazmusom. Kb 5 hónapja voltunk együtt. Én 22, ő 21.
2021. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#5 Ne haragudj, természetesen nem befolyásolni akartalak, hogy helytelenül gondolkodsz. Csak arra gondoltam, hogy akik ezt élvezik, azok se érezzék rosszul magukat. Mind mások vagyunk, más igényekkel.

#7.

2021. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
35%

Potens, gyakorlott férfiként mondom, nagyban függ mindez attól, mennyire tapasztalt a páros, ill. egyik vagy másik fél. Mennyire fáradtak, mennyire vannak kiéhezve a szexre, mióta nem volt alkalmuk rá? Mennyire új a kapcsolat, mennyire megszokott vagy esetleg gépies?

Normál esetben nem szokták számolni az emberek sem a partnerük, sem önmaguk orgazmusát. De az sem mindegy a 24 órát honnan számoljuk! Reggel ébredéstől vagy éppen esti lefekvéstől? Szabadnapon vagy hétköznap?

Részemről a maximum 10 körül lehetett 24 óra alatt. Ráadásul, mindezt nem kettesben éltem meg, hanem hármasban két nővel! Akkoriban így éldegéltünk 1,5 évig.

Eddig nagyjából 50 partnerem volt, egyetlen egy volt, aki nem volt képes orgazmusra. Szerencsémre a többinek sikerült valamilyen módon orgazmust elérnem. Második felségemmel 17 éve vagyunk együtt. Együttléteknél jellemzően ő 1-5 orgazmust ér el, jómagam 1-et. Mondhatni mázlista, mert hüvelyileg és csiklóval is képes orgazmusra, ráadásul elég könnyen. Értelmes, okos dokinéni, tehát, ha csak megjátszaná avval semmit nem érne el.

2021. jún. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!