Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiú vagyok, valós válaszokért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok, valós válaszokért jöttem, LÁNYOK, ti milyen arányban preferáljátok azt hogy állatiasan, kemény dugjanak titeket?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni a valós lányok válaszát.

Mondják el kérem, miért akarják a lányok, hogy állatiasan megbaxák őket, és ez milyen arányban vagy?,


2021. máj. 19. 00:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9


8-as vagyok, itt nem fogok konkrét centimétereket írni, mert mindnekinek más az elég, a kielégítő

Azt szeretjük, ha teljesen kitölt a férfi belülről. Ezt érezni kell. A vastagság fontos.

De ha leragadsz a farokméretnél, akkor nem értetted meg az előző hozzászólásom lényegét. Legyél jóképű, sikeres az életben, céltudatos, intelligens (de ne okokodó), jó társalgó (de ne szószátyár), gondoskodó (de be kis pincsi, papucs), ápolt (nem piperkőc), határozott (nem agresszív törtető), férfias (nem bunkó állat), sportos (nem szteroidokkal kigyúrt izomagy), széles vállú, magas. Ezek után esetleg szóba jöhet, hogy egy nőnek megmutathatod a farkad (szemrevaló-e), amit szex követ, ahol eldől, hogy működik-e a dolog.


Aki a farka méretén való izgulással kezdi a nőknek való megfelelést, az nem felnőtt férfi. Fordítva ültök a lovon.

2021. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy hogy 80%ban azt igénylem ha vad, kemény a szex. A lassú, nagyon romantikus szex nem az én világom nem tudom úgy élvezni.
2021. máj. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szeretem az állatias szexet mert akkor azt érzem, hogy már olyan szinten kíván, hogy nem bír uralkodni az ösztönein. Nem alárendeltnek meg kiszolgáltatottnak érzem magam ilyenkor hanem nagyon fontosnak és sajnos baromi önzőnek is, mert nagyon hízlalja az egóm, hogy ilyen hatással vagyok egy férfira.

Ja és állatias szex alatt én sem ezt a "domos" baromságot értem a kötözéssel meg a szarokkal vagy az ilyen hülye perverziókat (pl. anál, lábfétis), hanem amikor minden előjel nélkül egyszer csak nekem esik és el se ereszt amíg "nem végeztünk", hangos, durva, rám simul, csókol, fog meg ilyenek. Mondjuk az ilyen szextől sajnos sok férfi pár perc alatt elmegy, de ők így vannak tervezve biológiailag.

2021. máj. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!