Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők örülnek, ha nincsenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők örülnek, ha nincsenek megdugva, jobban preferálják, hogy más módon juttassák el a partnerüket, párjukat a csúcsig?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem, honnan veszel ilyen (bocs) hülyeséget??? A nők azt preferálják ha értelmes normális, figyelmes a partnerük és velük biz' még dugni is szeretnek, meg az orgazmust is, nem pedig automatikus kielégítőgépek lenni.
2021. ápr. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

A mondat nem igazán értelmezhető. Az eleje és vége két külön szituáció, másra kérdez rá.

Tedd fel újra, érthetően a kérdést

2021. ápr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már megint abból a (téves) alapvetésből indul ki, hogy a nők nem szeretik a szexet?
2021. ápr. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos rétegük örül neki, de nem az összes.
2021. ápr. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Melyik réteg?
2021. ápr. 12. 03:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Butaság
2021. ápr. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, előjátéknak jöhet az orál, amitől elélvezek, de utána igénylem a behatolást is.
2021. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, furcsa vagyok, de én szeretem. Azért jól esik a szex is, de nálunk elég sokszor szokott lenni, hogy csak szájjal csinálom neki, és ennyi. Alacsonyabb a libidóm, szóval ez így mindkettőnknek tökéletes.
2021. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!