Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiú vagyok, valós válaszokért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok, valós válaszokért jöttem, LÁNYOK, ti milyen arányban preferáljátok azt hogy állatiasan, kemény dugjanak titeket?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni a valós lányok válaszát.

Mondják el kérem, miért akarják a lányok, hogy állatiasan megbaxák őket, és ez milyen arányban vagy?,


2021. máj. 19. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van aki romi, van aki vad!

Van aki a rockot szereti, van aki a pop zenét.

2021. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne lányokat kérdezz hanem nőket..
2021. máj. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hasra csapva a szex 20%-ában szeretem kb. Én is ugyanúgy be tudok vadulni, és olyankor jól esik a kemény dugás (is).
2021. máj. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmilyen mértékben nem preferálom.
2021. máj. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok lány, de van egy logikus feltételezésem arra, hogy aki szereti a vad szexet, az miért. Ugyanis egy általános felállásban a nő az alárendelt, gyengébbik nem, a férfi meg a kemény, domináns. Ez persze ezerféleképpen változik, én csak egy sablont vázoltam fel. Szóval azzal hogy keményen dugják, azzal azt érzi, hogy igen erős, határozott, domináns férfival van együtt. A legtöbb szexuális vágynak, fétisnek, akárminek van egy sokkal mögöttesebb oka, amit sok ember tudatosan fel sem fog, lehet ez egy általános vágytól kezdve egészen valami aberrált hajlam, vágy. Újabban sokszor hallom azt szerényebb lányoktól is akár, hogy titokban arra vágynak, ha egy férfi fojtogatja őket, de úgy keményen. Utóbbi pl. az én fejemben már a bántalmazás kategória, de meg tudom érteni. Ott is a nő arra izgul, ha kiszolgáltatott szerintem. Én férfiként érdekes, de a gyengédséget preferálom jobban. Inkább legyen hosszabb összebújás, simogatás, sok petting, a szexre úgy tekintek mint a más túlságosan felgyülemlett energia és vágy végső levezetése, amihez már nem elég a gyengéd mozdulat.
2021. máj. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy érdekes elmélet és meg tudom érteni, de nőként személyesen én nem ezt élem meg kemény dugás közben. Élvezetes, ahogy a testek egymásnak csapódnak, és ahogy nem csak a férfi, de a nő is keményen dolgozik, egy ritmusra járnak és fokozódik minden.
2021. máj. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ösnek igaza van javarészt, ezek bújnak meg a háttérben főként. Én szeretem a vadabb szexet amúgy olyan 30%-ban, de azért nem annyira nagyon durván (pl. a fojtogatás már nekem sok), viszont igényleg az érzéki szexet is, mert attól még, hogy gyengéd, még lehet nagyon szenvedélyes, ahogy a vadabb szex is lehet szenvedéllyel teli.

20L

2021. máj. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az életben a szenvedélyes, dominans férfiakat szeretjük (tehát nem a pipogya, sikertelen, hatarozatlan kisfiúkat).

Az ágyban meg a kemény szexet, de ez nem ilyen fojtogatós, műbilincses, elfenekelős, erőszakkal oráloztató bohóckodást jelent, ezeket olyan pipogya férfiak csinálják, akik amúgy nem tudnak dominánsak lenni az életben és azt hiszik ezzel kompenzálhatják ezt az ágyban.

Az olyan szexet szeretjük, ami kemény, de nem durva, nem mű, érezni általa, hogy a férfi domináns, de közben maximálisan a kedvünkre tesz, nem bizonytalankodik, nem kérdezi meg ötpercenként, hogy ez most jó-e, mehet-e, élvezem-e. Egy férfi rendezzen le, ne legyen hiányérzetem utána.


Ez nem a pózolról meg a mocskos beszédről szól és isten őrizzen a fojtogatastól. Egy férfias, szőrös mellkasú, lábú, kellően nagy farkú, az életben is domináns, sikeres pasi izmait érezni, ahogy mozog bennem, nem maszatol és irányít.

2021. máj. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szeretném megkérdezni, hogy mit jelent a "kellően nagy farkú"?

Akinek 15-ös de méretesebb átmérőjű, az már kellően nagy, vagy mégis mit jelent?

2021. máj. 19. 07:53
 10/13 anonim ***** válasza:
En a vadabb szexet szeretem, heti 1-2 alkalommal van. De az erzeki szex is fontos szamomra.
2021. máj. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!