Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan hogy egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy lány erőszakoskodik szexuálisan?

Figyelt kérdés
A gyerekem azt mesélte 2lány osztálytársa rendszeresen ilyesmit akarnak vele játszani. Pl levetkőztetés.

2021. máj. 17. 11:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ha neki is tetszik, 13 évesen már nem gáz saját korabeliekkel. Csak a tanár rajta ne kapja őket...
2021. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Akkor ne foglalkozzak a dologgal?
2021. máj. 18. 11:33
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem hagyd rájuk.
2021. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

13 évesen az egyik vesémet odaadtam volna ilyen osztálytársnőkért.

Szerintem, ha nem bánod, hagyd. Kell a fiadnak a tapasztalat.

2021. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%
Én nem teljesen értem. Akkor most erőszakoskodnak és az akarata ellenére le akarják vetkőztetni vagy a srácnak tetszik a dolog és benne van?
2021. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonymousreview60 ***** válasza:
92%

Kérdező, ez nagyon veszélyes játék is lehet. Nagyon lényeges, hogy a srácnak tetszik-e a játék vagy sem? Részletesen ki kell kérdezni, főleg az érzéseiről, és hogy mit gondol, miért teszik ezt vele a lányok.

Ha nem tetszik, akkor a tanárnak és az iskolapszichológusnak kell beavatkozni. Ha kiderül, hogy a lányok mit csináltak, akkor az csúnya közösségi meghurcolás lehet nekik. De a fiadnak is, hogy miért hagyta/nem hagyta vagy miért nem tudott mit kezdeni a lányokkal.

Ha tetszik a játék a fiadnak, akkor alaposan fel kell világosítani szexuálisan, és hogy a szexnek mi a célja, mik a veszélyei, mik a jellemző és mik a nem mindennapi formái. Hogyan kell védekezni, nem erőszakosnak lenni, a "nem"-re leállni.

Én nem csodálkoznék rajta, ha a kis - esetleg nemileg már eléggé érett - csitrik csak el akarnák játszani a dolgot, de ha a fiad - a megfelelően nem erőszakos módon - folytatni akarná a dolgot (a lábuk közé/bugyijukba nyúlna, akkor vagy elmenekülnének vagy lefagynának vagy - még rosszabb - erőszaktétellel vádolnák. Abból örülhettek, ha jogilag és pszichikailag a húszas évei közepére kikeveredik.

2021. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
26%
Kamu kérdés...
2021. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!