Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen hogy lehet MILF-eket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogy lehet MILF-eket befűzni?

Figyelt kérdés
Elég sok 30 és 50 közötti nővel matchelek 23 éves létemre, de mindegyikkel csak beszélgetni tudok. Olyan mintha tök félénkek lennének, vagy nem is tudom. De ha nem akarnak egyéjszakást, akkor minek húznak jobbra egy korombelit?

2021. máj. 15. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
De próbálkozol egyáltalán találkozni velük?
2021. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbálkozok, de mindig lemondják a utolsó pillanatban.
2021. máj. 15. 22:12
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Nyilván a kommunikációdból azt veszik le hogy veled nem érdemes kezdeni. Ennyi.
2021. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

3

Jaj mert a nők aztán nagyon tudják mit is akarnak, mikor az elvárásaik az egekben vannak.

2021. máj. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Probalj meg talán karakteresebb és konkrétabb lenni. Ezzel a korosztallyal már kicsit olyan akarotsabban elszantabbal kell viselkedni. Légy bátor és ne érezzék rajtad h nem mered őket kihivni. Lehet azért fújják aztán le.
2021. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
NE kommunikálj! Azonnal térj a randira!!!
2021. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
#3 már nem azért, de a 40-es nők pont olyanok mint a huszonévesek, örökké irányítgatni kell a beszélgetést mert ha rájuk hagynád csak tingli-tangli lenne, szóval ilyen alapon velük nem érdemes kezdeni semmit, mert mindig a férfinak kell a hátán vinni mindent, mert olyan volt már hogy azt szorgalmazta, hogy találkozzunk és majd akkor jobban megismerjük egymást, de kérdem én, ha 1 rohadt napot sajnál arra, hogy interneten beszélgessünk és aztán találkozzunk mit akar? Nem érdekel, hogy hány gyereke van, milyen munkája van, ha képtelen időt szakítani rám hogy visszaírjon néha, akkor nincs miről beszélni. Nem kapcsolatot akarok, de azért "ugrás az ágyba" dolog se annyira meggyőző, mert akkor azt hiszem mindenkivel beugrik az ágyba és kitudja mit szedett már össze, ha ilyen ledér... Ez szól a #6-osnak is. Nehogy azt higgyétek, hogy az összes férfi CSAK dugni akar, a belső ismerettség és összhang itt is fontos, még ha nem is mindenkinek.
2021. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Szia a 3.nak van igaza.Lehet hogy tetszel,(mivel kép alapjáb dönt) de rájön hogy gyerek szellemi szintjén vagy...az egy korosztály sem kedveli. Egyszerű vagy értesz a nőkhöz vagy nem...talán nem a 40 + al kellene kezdeni..még a 30asok se nagyon vevők rá...Tanulj meg kommunikálni minimum. És ne légy unalmas ...
2021. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 te csak azt hiszed hogy a komolyságot kedvelik, ez egy elég idióta tévhit... Max azoknál akik komoly kapcsolatot keresnek, de egy nála majd 20 évvel fiatalabbal csak az idióta nők akarnak komoly kapcsolatot, az értelmesük úgy is tudja hogy nem ezért nyomnak rájuk likeot és fordítva is, nyilván van tartásuk ezért nem fognak mindjárt az ágyadba ugrani sem.

Szóval én azt vettem észre hogy ugyan úgy, vagy talán még jobban is fogadják a humorizálást, és most nem a hofi féle politikai viccekre gondolok, hanem a showder klubbos retardált humor is akár. Persze tudni kell előadni is, nyilván azok mondják hogy ez hülyeség akik vagy sosem próbálták vagy szarul csinálták :D Nekem pont hogy ez vált be mindig. De ezt sem kell nagyon elnyújtani mint a rétest, ha érzed hogy már megkedvelt akkor lassan a fő irányba kell terelni a témát, érted... Ha meg látod hogy csak unatkozik és azért cseveg veled hagyni kell a francba, nem barátot szerezni vagyunk fent azokon a bizonyos appokon.

2021. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inteligenciára gondoltam ..te zseni...de neked feleslegesen magyaráznám..
2021. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!