Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is szokott hogy tinderen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott hogy tinderen ki rak egy jó helyes férfi képét, hogy végre szóba àlljanak vele a nők? Mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Én megcsináltam és írnak nekem a nők tinderen. Lehet velük csevegni. Néha ha rossz kedvem van hogy igazából nem szeretnek, szivatom őket. Ez gáz?

2021. márc. 18. 17:36
1 2 3
 1/23 Csicuki ***** válasza:
97%

Igen eléggé de megnyugtatlak a fele a csajoknak is kamu XD


21N

2021. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van.
2021. márc. 18. 17:38
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Baszki , azt hittem csak én vagyok ilyen elvetemült!

Régen megcsináltam én is.

Amikor az igazi arcom volt kint le se szartak, ahogy kiraktam a kamu fotót, azonnal megnyíltak.

2021. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Noren1989 ***** válasza:
39%

Ja, megtettem. Mind sajât 🤫🤭


Ego rulz.

2021. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj, hosszútávon nincs értelme ilyenek. Én rengetegszer csináltam ezt, sőt másnak adtam ki magam, de ezek mind csak netes beszélgetésekre korlátozódnak. Ha talizni akartok vagy ilyesmi, akkor egyből kiderül, nem te vagy a képen és úgy bukta. Ha online maszti elég neked, meg ha neten élsz, akkor csináld nyugodtan, de ha élőben is kell egy nő, beszélgetés, látni milyen igazából...stb akkor csak magadról rakjál ki képet és önmagadat add.
2021. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem, én a sajátomat raktam ki, amin félmeztelen vagyok, kockahassal meg nagy mellizommal. Tinderen sok nő húz jobbra. Lehet lepontozni. 😂

22/F

2021. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

oké de az karcsú, hogy jobbra húz.

mert ugye a külső megfog a belső megtart.

én ronda vagyok mint a több hetes kutyaszar de amíg nem az én arcom volt kirakva nagyon jókat beszélgettem velük és a nagy részének komoly volt a szándéka.

tudom csúnya dolog volt de hát ez van.

2021. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%

Elég gáz, de ez egy szabad ország. Én is pakoltam már ki bikinis képet és minden pasit beszivattam. Megszámolni se tudom hány randit beszéltem le, és a 99,9%-ára "elfelejtettem" elmenni...

20L

2021. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok mindegyőtöknek, marha sok értelme van kamufotót kirakni magatokról, de akkor ezek szerint ti nem is akartok találkozni, ergó jó nektek abban a pocsolyában dagonyázni amiben vagytok éppen...
2021. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
30%
#9 dehogynem de ezzel csak bizonyosságot akartam, hogy valóban a külsőmmel van e baj
2021. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!