Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha helyes vagyok akkor tindere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha helyes vagyok akkor tinderen miert nem huztak jobbra?

Figyelt kérdés
Elvileg helyes srac vagyok. Nem magamtol talaltam ki: sokszor megkaptam mar ezt a visszajelzest. Oke, rendben, nem vagyok 10/10, de konyorgom: mas se. Egy atlagos szintet csak megugrok, nem? Es megsem huzott jobbra senki, csak par csunyacska lany. Miert?
2020. jún. 19. 09:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Lehet valami a profilodba ami nem tetszik nekik vagy tenyleg csak nem vagy tul helyes , esetleg nem latszol a kepeken?
2020. jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem unod még ezt az egoista kérdést?
2020. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2# Nehez unni, ha eloszor teszem fel. De koszi a kerdest, nemxD


1# ezen tanakodtam en is. De, h deritsem ki, h a kep a rossz e vagy tenyleg nem vagyok tul helyes? Oke, a kep az mondjuk tenyleg rossz volt, de...

2020. jún. 19. 09:48
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
2-es ha ő nem is unja még de a gyakorisok már igen. Elég szánalmas hogy nem fogja fel, hogy nem kell senkinek és itt is csak magát égeti.
2020. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hidd el, h pont nem a "gyakorisok" erdekelnek... Marmint nem lenezesbol, de... Alacsony a szinvonal... :D
2020. jún. 19. 09:51
 6/18 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivetelnek persze*
2020. jún. 19. 09:52
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Alacsony a színvonal, mégis itt vagy...
2020. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!


Ezzel a tényleg rossz a kép ami kint volt, és az elég alacsony a színvonal itt gyakorin válaszoddal eléggé magad alatt vágod a fát. Gyakorlatilag kiírsz egy kérdést, hogy mi a gond veled, miért nem kellesz senkinek, majd közlöd hogy rossz, előnytelen képek vannak kint rólad, utána még szúrsz egyet saját magadon is, hogy alacsony gyakorin a színvonal, amelynek hidd el, te is eléggé a részese vagy. Na hol van akkor a probléma? Önmagad túlértékelése az egyik gond, a másik hogy azt sem tudod valójában, hogy merre vagy arccal, de az sem mellékes, hogy több pontban is beoltottad saját magad, továbbá nem is gondolkozol mielőtt megszólalsz.

2020. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem, itt nem ezzel van a problema. Itt azzal van a problema, hogy nehany fusztralt ember idejon kotekedni (nalam ez boven az en szinvonalam alatt van, mar ne is haragudj meg. Az ilyen embereken en csak nevetni tudok) es ha esetleg valaki visszaszol nekik akkor jon a trollhadsereg. Nem az en kerdesem az elso ahol ezt eljatszak. Amig jon a kerdezotol a valasz addig jonni fognak ezek a... Hat nem is tudom minek nevezzem oket xD emberi sopredek? Hulladek?


Aztan jonnek a "haverok". Ez itt a problema alapvetoen. Es nem velem, hanem amblokk az internetes "kulturaval". Ezt mar regota megakartam irni. Ha valaki megmeri vedeni magat akkor az osszes letezo kommentelo nekiesik. Egyszeruen en ezt nem tudom magamra venni. Csak ilyenkor erzem, h te jo eg, alacsony a szinvonal. Foleg, h odairtam, h tisztelet a kivetelnek. Az meg, h ki alatt es hogyan vagom a fat legyen az en dolgom. Tovabbiakban itthagyom a kerdest: olvasgassatok es... Lubickoljatok. Nem sullyednek le a szintetekre. Szep napot!

2020. jún. 19. 10:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez a hozzáállás sem lesz szimpatikus, hogy te vagy Mr. Tökély, és veled nincs gond, de mégsem kellesz senkinek. Akkor szerintem egy kicsit illő lenne vagy belenézned a tükörbe és megnézni, hogy valóban olyan helyes vagy-e mint ahogy azt mondják, vagy pedig a személyiségedben keresni a hibát, mert ez alapján az gondolkodásmód, és a másokról való hozáállásodból elég sok probléma jön le a személyiségeddel kapcsolatosan. Lehetsz nagyképű, és tarthatod többre magad másoknál, de azzal hogy így beszélsz emberekről, pont hogy te is lesüllyedtél azoknak a szintjére, akiket lenézel, és nálad alacsonyabb rendűnek gondolsz.
2020. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!