Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha helyes vagyok akkor tindere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha helyes vagyok akkor tinderen miert nem huztak jobbra?

Figyelt kérdés
Elvileg helyes srac vagyok. Nem magamtol talaltam ki: sokszor megkaptam mar ezt a visszajelzest. Oke, rendben, nem vagyok 10/10, de konyorgom: mas se. Egy atlagos szintet csak megugrok, nem? Es megsem huzott jobbra senki, csak par csunyacska lany. Miert?
2020. jún. 19. 09:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát, sikerült a ''mi szintünk'' alá süllyedned így is. Pá. :D
2020. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
66%
Szia! Szerintem amúgy a képekkel lehet a probléma, kérdésedre válaszolva. Én (nő, 22) mikor tindereztem mindig csak olyat húztam jobbra aki ápolt, a képen ő látszik, esetleg van arcáról, majd teljes testéről kép. Fontos, hogy előnyös legyen a kép, hiszen ez első benyomás. Esetleg ha elküldöd milyen képeid vannak kint, tudok segíteni mi a hiba
2020. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, hogy mi az oka.

Nekem még Sopronban is hamar felcsúszott a 99+ kapott jobbrahúzásig (igaz, a bécsi lányok megdobták), Pesten pedig konkrétan nem tudsz úgy Tinderezni, hogy ne jöjjön percenként a match.

Ráírásból randi olyan 10/3 esetben valósult meg.

Szerintem remek alkalmazás!


A prémium funkció egy hónapra egy éttermi steak ára, cserébe konkrétan szenezgethetsz a téged jobbra húzókból, mintha egy katalógus lenne.

Valamelyik megtetszik, írsz neki, figyelsz a szövegre és stílusra, másnap pedig már veheted is fel és mehettek randizni.

2020. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mutasd meg privátban,hogy milyen képeid vannak fenn, ha érdekel egy huszonéves lány őszinte, részletes véleménye.
2020. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bocs a kérdésért, de honnan tudod, hogy ki húzott jobbra? Ezek a csúnyácska lányok... Akkor ezek szerint te is jobbra húztad őket, hogyha lett match velük.
2020. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
Ha a képek nem egy férfit láttatnak, hanem egy aranyos srácot akkor mit akarsz? Változtass a megjelenéseden, a külső dolgokon, hanyagold a kutyás, cicás képeket. Ha sportos gyerk vagy, mutasd meg Mutasd meg trikóban, félmeztelenül, hangsúlyozd az előnyeidet. Nem nagy wasistdas :D
2020. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én meg sosem kaptam meg hogy helyes vagyok, mégis van hetente átlagosan 1 matchem
2020. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mondok pár okot hogy miért nem (nem mind fog tetszeni):

- nem előnyös a kép, nem látszik az arc, szemek (de photshopolt se tegyél fel, mert az azonnal csalódás lesz a személyes talin);

- a képek teljesen mást sugallnak mint amit te gondolsz magadról;

- a profilodban van pár dolog ami unszimpi a nőknek (beképzeltség, vagy arra utaló hogy "csak meg akarlak b...ni mindegy ki vagy");

- mégsem vagy olyan helyeske mint amilyennek gondolod magad...

2020. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!