Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is szokott hogy tinderen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott hogy tinderen ki rak egy jó helyes férfi képét, hogy végre szóba àlljanak vele a nők? Mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Én megcsináltam és írnak nekem a nők tinderen. Lehet velük csevegni. Néha ha rossz kedvem van hogy igazából nem szeretnek, szivatom őket. Ez gáz?

2021. márc. 18. 17:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%

7-es.

Igen, karcsú, de én nem igazán használok társkeresőt, csak unalmamba regisztráltam, nem fizetek rá egy vasat se. Nem ott keresek magamnak nőt.

6-os voltam.

2021. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
#11 ja hogy te ilyen menő gyerek vagy? értelek
2021. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy az gusztustalanabbak azok a nők, akik lebeszélik a randit és utána nem mennek el. Az sokkal gerinctelenebb, mintha pasik kamu képekkel dumálnak, de nem erősítenek meg randit, hanem csak dumálnak. Mert ha már egy randi le van beszélve, illő elmenni vagy szólni, hogy közbe jött vmi vagy bármi, de nem az, hogy másik elmegy és ott várakozik rá.
2021. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
37%

Hát mivel jó formám van, bármikor találok szexpartnert.

Még mindig 6-os és 11-es voltam.

2021. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
37%

#14 Én kívánok neked sok boldogságot!

Neked szexpartnered van, nekem meg egy társam.

Neked mellizmod van, nekem meg mocskosul sok pénzem.

2021. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%

Pénzzel vetted magadnak a társat is? :D

Tudod mi a helyzet? Nekem nem kell hozzá pénz. ;)

14 voltam

2021. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
61%

ez nagyon szanalmas, igen, hiaba csinalja ezt a sok eletben sikertelen luzer.

egyebkent elarulom, hogy az ertelmes nok tobbsegenek elobb-utobb leesik, hogy kamuprofillal van dolguk es csak az alja dol be ennek.


de amugy marha sok ertelme van ennek, mert talalkozni igy ugysem fogsz senkivel, szoval max annyi jut, hogy egy no vegre szobaall veled. nagy elmeny.

2021. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen debilség mire jó?
2021. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

De ha kell elküldöm a képem és kirakhatod, ha azt szeretnéd, hogy sok nő írjon 15-ös.

16-os voltam.

2021. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nem tudom gáz-e, de értelmetlen, az biztos. mivel találkozáskor még az is rohadtul kiakadna így, akinek amúgy rendben lettél volna eredeti képpel is..
2021. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!